W.A.S.P.

Heavy Metal

Moderátor: pan.balu

W.A.S.P.

Příspěvekod WDRat » duben 24, 2006, 9:44 am

Obrázek

Země:United States
Styl:Heavy Metal/Hard Rock
Téma:Sex, Partying (old), Society, Politics, Religion (new)
WWW: http://www.waspnation.com/

Obrázek
WDRat

Příspěvekod Stick » duben 24, 2006, 1:31 pm

Tady by pomohl link na nejake album :D :D
Stick

Příspěvekod WDRat » duben 24, 2006, 1:51 pm

Stick píše:Tady by pomohl link na nejake album :D :D

no problem
http://audiofind.ru/artist.phtml?id=2573
WDRat

Příspěvekod BeoWulf » květen 9, 2006, 3:25 pm

jj wasp mam fakt rad :) akorat je zajimavi ze skoro kazdej komu sem to poustel se to nelibilo :?:
BeoWulf

Příspěvekod Shimi » květen 9, 2006, 6:31 pm

W.A.S.P. sou výborný mám od nich 12 alb a je to fakt peklo :twisted: .... začal sem na Dying for the world a postupně sem přibíral dal?í a je to fakt super ...
Shimi

Příspěvekod Urgrosh » květen 14, 2006, 12:20 pm

k wasp mam takovej zvlá?tní vztah, proto?e to je první metalová skupina kterou sem měl tu čest sly?et a to u? dokonce asi v 8 letech, proto?e sem doma vyhrabal starý LP Live...In the raw
Stále si mylsim ?e je to skvělá muzika, asi si je taky zkompletuju... :twisted:
Urgrosh

Příspěvekod K4my » květen 14, 2006, 1:11 pm

vasp sem si kdysi z hecu pustil kdyz sem se prohraboval v otcove sbirce.... rek sem si ze kdyz neco takoveho ma tak to asi manejakej duvod ze to poslouchal... mno tak sem poslouchal, nejak sem se zaposlouchal a nekolik skladeb sem si oblibil.... btw je to kazdopadne kapela o ktere muzu rict ze hraje slusne a nechybi mi jeich vybrane skladby v mem playlistu

jinak hodne kvalitni texty a kvalitni kompozice!!! jako smekam pred headmasterem lawlessem, je to blazen, snad jeden z jenadupanejsich hudebniku na svete.... respekt
K4my

Příspěvekod Urgrosh » červenec 14, 2006, 12:26 pm

6.10. budou W.A.S.P. u nás, ale bohu?el ve zlíně, tak?e si holt budu muset tuhle jedinečnou příle?itost ujít :(
Urgrosh

Příspěvekod Shimi » říjen 7, 2006, 8:50 pm

ted sem se vratil ze zlina .... koncert byl perfektní !!!!! :twisted:
Shimi

Příspěvekod gorakhal » březen 12, 2007, 12:57 pm

Bratr nasel v levnejch knihach v praglu jejich cd Unholy terror (a docela dost dobre zpracovanej obal). Je to narez.
gorakhal

Příspěvekod gorakhal » březen 13, 2007, 8:53 pm

TOPIC presunut z Heavy metalu do Glam metalu. Prosim moderatora Metal Heart o smazani novejsiho duplicitniho topicu.
gorakhal

Příspěvekod hair daemon » březen 16, 2007, 5:21 pm

gorakhal-taky jsem si to CD koupil,a pujcil Vortovakovi,tak uvidime jak se to zalibi jemu...me?docela fajn
hair daemon

Příspěvekod gorakhal » březen 17, 2007, 9:59 am

a za ty prachy :wink: a dyby se to nekomu nelibilo na ozdobu je taky dobry :lol:
gorakhal

Příspěvekod thrashmaniac » srpen 16, 2007, 10:00 am

:lol: hovori sa ze neposudzuj knihu podla obalu ale ten jejich image!!! :lol: v ?ivote sem nepočul o ?adnem ,,glam" metale a uz vubec ne o W.A.S.P....
thrashmaniac

Příspěvekod IcYDeaD » srpen 28, 2007, 7:06 pm

tak sem si sel prohlednout taky otcovo sbirku cd a nasel tam taky W.A.S.P, album Headless Children, naprosto me to dostalo, sou to frajeri :D ten prvni song sem poslouchal celej den :D klobouk dolu
IcYDeaD

Příspěvekod Metalic » srpen 30, 2007, 6:15 pm

Wasp jsou bomba, ale seremě ?e jsem je pro?vihl na Basinfirefestu. Jinak tajten klip i song se mi stra?ně líbej

http://www.youtube.com/watch?v=TsoLb-E7oy8
Cítím, jak dýchaj
Slyším je, jsou v mojí temnotě
Sráží mě k zemi jejich touha znovu se narodit

www.ignorance.cz
Metalic
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod IcYDeaD » září 1, 2007, 2:10 pm

jo ten klip je hustej no :) ten song taky neni spatnej, taham si ted celou diskographii :P...a co rikate na novy album Dominator ? je takovy pomalejsi se mi zda, ale prvni song Mercy je fakt peknej :)
IcYDeaD

Příspěvekod Metalic » září 1, 2007, 2:25 pm

IcYDeaD píše:jo ten klip je hustej no :) ten song taky neni spatnej, taham si ted celou diskographii :P...a co rikate na novy album Dominator ? je takovy pomalejsi se mi zda, ale prvni song Mercy je fakt peknej :)

To se mi zas tak moc nelíbí.
Cítím, jak dýchaj
Slyším je, jsou v mojí temnotě
Sráží mě k zemi jejich touha znovu se narodit

www.ignorance.cz
Metalic
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Urgrosh » září 1, 2007, 2:40 pm

Jo Wild Child je první klip co sem od nich viděl a svym způsobem se mi i líbí :lol: Je?te je dobrej klip na Real Me, nejvcí se mi líbí ta pasá? jak zpívaj o ?lutym domu :D

Jinak celkem zajímavý a "jiný" album je od nich K.F.D. :D
jinak se vy?ívám spív v prvních cca. třech..
Urgrosh

Příspěvekod IcYDeaD » září 1, 2007, 10:24 pm

tak me se nejvic libi alba Kill Fuck Die, Headless Children a Inside the Electric Circus...to novy album jak sem rikal no, jen ta mercy se da :)
IcYDeaD

Další

Zpět na Heavy metal