Prosím o radu kam uploadovat.....

Pokud máte nějaké otázky, neváhejte a zeptejte se zde.

Prosím o radu kam uploadovat.....

Příspěvekod Horex » leden 29, 2013, 6:54 am

Nevíte někdo kam nahrávat muziku s tím, aby tam zůstala pořád a nesmázli to třeba do půl roku....co ten nový Megaupload , jaké tam jsou tedˇ podmínky a co Rapidshare , nevíte co je tam nového?

Budu končit s uploadem na Ifolder , musím každý den potvrzovat prodloužení kolem 100-200 linků a to každý link zvláštˇ a už jsem z toho fakt unavený , mám tam kolem 1000 linků a přestávám v tom vidět nějakou budoucnost na uchování, protože je to ůnavné to každodenní potvrzování prodloužení a linků neustále přibývá...když neprodloužím spadne link do archívu a zachování linku pak zaručují pouze na 14 dní a pak pokud ho nikdo nestáhne tak to smáznou , takže práce ůplně na niic

Potřeboval bych něco, kde budou moje linky napořád, nebo aspoń co nejdéle, jinak je celá ta práce s tím o ničem a je to ztráta času.

Tímto končím s uploadem a linky již neprodlužuji....takže pokud si ještě něco chcete stáhnout tak to udělejte co nejdříve nebo to smáznou....

díky předem za každou radu a poznatek :goodman:
Naposledy upravil Horex dne leden 29, 2013, 1:22 pm, celkově upraveno 6
Horex

Re: Prosím o radu kam uploadovat.....

Příspěvekod Terror » leden 29, 2013, 8:55 am

Tak v tomhle ti neporadím. Myslím, že free úložiště bez mazání dat ani neexistuje. Pokud teda neberu v potaz dropbox a jiné podobné služby. Jenže tam je jenom pár giga prostoru. Za všechno se platí a ne málo.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Horex » leden 29, 2013, 9:27 am

Díky ... a nemáš alespoň zjištěné kde vydrží linky nejdéle bez nějakých obstrukcí ?
Horex

Příspěvekod Terror » leden 29, 2013, 9:39 am

To nemám. Většinou je to 30 dní.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Varg » leden 29, 2013, 10:32 am

To je mi líto že s tím jsou takové starosti.
Já osobně mám dobrou zkušenost ze share rapid jenže tam musíš mít kredit aby jsi mohl sosat.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Horex » leden 29, 2013, 10:38 am

Jasně Vargu ... tam mám kredit už asi 6 let , a taky jsem zjistil, že jsem tam dal před půl rokem link .... nemusel jsem si ho vůbec všimnout ... má pouze 9x stažení a je tam pořád co jsem včera koukal...takže asi jedině sem, ale má to jedno velké ALE ... nahrávám hodně na zahraniční fora a tam to asi nezvladnou se trapně někam přihlašovat a ještě to je jen v češtině pokud vím ... takže pro mě poloviční řešení....
Naposledy upravil Horex dne leden 29, 2013, 10:40 am, celkově upraveno 1
Horex

Příspěvekod pan.balu » leden 29, 2013, 10:39 am

co zkusit dotcomův server MEGA ? máš tam ve free modu 50Giga prostoru,nevím jak to je s těmi klíči .kvůli nenapadnutelnosti ale mám takový dojem ,že ti to nikdy nesmažou . chtělo by si to ty podmínky tam projít a viděl bys jestli ti to vyhovuje https://mega.co.nz
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » leden 29, 2013, 10:47 am

Mrknu tam...právě jsem myslel, jestli to nemáte někdo už naštudované (ačkoli 50GB mě zrovna nevytrhne - jenom na Ifolderu mám už objem dat přes 150GB)....zatím jsem z Megauploadu jen stahoval a musí být při stahování otevřené vždy celé okno a pak až to stáhne 100% tak se to teprve začne ukládat na disk a to pak taky chvíli trvá když má soubor třeba 450MB
Horex

Příspěvekod Horex » únor 1, 2013, 8:30 am

Tak jsem koukal na ten Megaupload a opravdu pouze 50Gb (což mě nevytrhne) pro free uživatele a placený prostor je asi nejdražší ze všech hostingů, které jsem prošel ... takže tam tedy ůplně o ničem....Rapidshare taky o ničem....tak nevím
Horex

Příspěvekod pan.balu » únor 1, 2013, 11:43 am

nepřemýšlel jsi i o uložto? je to držák souborů a myslím že tam podobné hovadiny jako u ifolderu nehrozí
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 1, 2013, 12:07 pm

Uložto má taky třicedidenní lhůtu.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Horex » únor 1, 2013, 1:28 pm

Tedˇ bádám na 1Fichier zde: http://www.1fichier.com/en ... velice zajímavý hosting ... pro nepřihlášeného uživatele 1 měsíc ukládání souborů , pro free , ale přihlášeného 3 měsíce a pro platícího neomezeně ... a mají za nějakých 1500,- lifetime premium ... takže napořád ... tak tedˇ jen založit sbírku na Lifetime :x Ale bohužel tam nejde nic vydělat za stažení :evil:
Horex

Příspěvekod Horex » únor 9, 2013, 1:05 pm

Stáhněte ode mě prosím někdo tady v mém odkazu na tuto kapelu link na ClutchFile:

já sám nemůžu pozná mě to ( je to nějaký nový hosting a platí zde za každé jedno stažení v dolarech na PayPal, takže sám tahat své linky nemohu ) ... může pouze někdo jiný a popište mě jak to probíhá a rychlost stahování jestli má cenu sem něco vůbec nahrávat.....vím jenom , že se musí vypnout Adblock Plus v Chrome a pak kliknout na nějakou reklamu a měl by se objevit link ... také to jde přes Facebook a Twitter , ale tam nemám účty, tak kdyby někdo pomohl a zkusil...děkuji za pomoc

Já jim napsal že si to sám nemohu stáhnout a že jim to nefunguje a oni mě napsali :

It is against the rules for a user to download their own files. The system will not let you download your files. Any attempts to cheat may result in your account being banned. :D

Thank you,
Matt

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Horex

Příspěvekod Terror » únor 9, 2013, 3:23 pm

Tak jsem to zkoušel a nestáhl jsem nic. Proklikal jsem se až k Regular downloadu a pak klikl na nějakou reklamu. Následovalo zjišťování, jestli jsem člověk, pořád tam běželo validating... checking your blablabla... a nic. Třeba bude mít někdo více štěstí a trpělivosti.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod pan.balu » únor 9, 2013, 8:44 pm

mám totožnou zkušenost
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » únor 10, 2013, 11:07 am

Chlapáci moc děkuji za prubnutí ... je to nějaký podvod nebo srágora asi ... tak musím hledat jinde....díky moc !!! :partyman:
Horex

Příspěvekod jakarlito » únor 10, 2013, 11:29 am

Já,když něco nahrávým tak na Uložto,mám tam pár linku,co se i nestáhli,víc jak rok,a nic mě nesmázli......

Horex - a nebude lepší to nahrávat na víc hostingů,když toho máš TOLIK,i líp by se Ti to kontrolovalo,co..... :cool:
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » únor 10, 2013, 3:53 pm

Podle mě více hostingů-více práce ... mám své linky na mnoha místech a pak když to smáznou a pak to všude obnovovat je neskutečný porod ... ted zkusím Hotfile...mají tam ale silnou prověrku souborů nějakým programem proti nelegálním souborům tak nevím....asi si moje zaheslované rary klidně taky prověří že?...vůbec tam ale nefunguje moje ochrana linků Safe.link nebo Lix.in....když dám soubor do tohoto tak se stejně ve finále objeví můj link a pro práskače volná ruka, takže tady taky asi ne ..ale jako přihlášený vydrží soubory 90 dní a pak podle stažení...pokud zaplatím 1500,- na rok tak neomezený .uvidíme
Naposledy upravil Horex dne únor 10, 2013, 4:12 pm, celkově upraveno 1
Horex

Příspěvekod Horex » únor 10, 2013, 4:07 pm

Jak CzShare .... nevíte jak tam dlouho uchovávají soubory ? Nikde to tam nemohu najít jestli blbě nehledám
Horex

Příspěvekod Horex » únor 10, 2013, 4:21 pm

Tak možná Rapidgator zkusím....jen moc nechápu systém předplacení premium https://rapidgator.net/article/premium jak to myslí 39,99 USD za jak dlouho ? 90dní to je přeci blbost
Horex

Další

Zpět na Otázky a Odpovědi