Všeobecná pravidla

Zde naleznete pravidla tohoto fóra.

Moderátor: Varg

Všeobecná pravidla

Příspěvekod Glomm » listopad 30, 2005, 4:27 pm

Majitel, autor a provozovatel této stránky nezodpovídá za uvedený obsah. Tato stránka slouží jen pro vzdělávací účely. Za obsah příspěvku je zodpovědný daný uživatel. Tento uživatel přebírá zodpovědnost za obsah příspěvků a i za příspěvky přidané k danému tématu. Všechny kategorie jsou pro vlastní tvorbu!

Pravidlo 1.
Každý uživatel je povinen sledovat a brát na vědomí zprávy a nařízení v sekci !! Novinky !! a !! Pravidla !!, a dále pak všechny topicy se statusem Důležité.

Pravidlo 2.
Příspěvky vkládejte do správných sekcí. Nebude-li příspěvek ve vhodné sekci, bude přesunut. Jestliže se bude situace u téhož uživatele opakovat, moderátor může tento příspěvek odstranit. Pokud svůj příspěvek nemůžete najít v sekci do které jste jej vložili, použijte tlačítko Hledat.
Opakované psaní stejné zprávy, i po jejím smazání moderátory bude považováno za porušení pravidel.

Pravidlo 3.
Každý uživatel je zodpovědný za svůj příspěvek. Při porušení pravidel může být tento příspěvek upraven, po upozornění přesunut či odstraněn moderátorem.

Pravidlo 4.
Je povoleno na fóru uvádět odkazy na cizí stránky, pokud:
1. cílová stránka je stránkou "osobní" /tedy nekomerční/
2. na ní není umístěn jakýkoliv reklamní banner
/pokud je banner vyžadován hostitelem např. WZ, platí limit dvou bannerů/

Toto pravidlo nesmí být zneužíváno pro "evidentní" zviditelnění svých stránek, což bude bráno jako reklama (posouzení necháváme na moderátorech a vyhrazujeme jim právo na jakýkoliv zásah podle jejich uvážení).

Pravidlo 5.
Registrace na toto fórum je bezplatná. Při porušení pravidel bude uživatel upozorněn (varování), při opakovaném porušování bude z tohoto fóra vyloučen (ban).

Pravidlo 6.
Urážky, osočování, rasistické a vulgární vyjadřování, podněcování k jakékoliv nesnášenlivosti je porušením všech zákonů a bude znamenat okamžité vyloučení z tohoto fóra (ban).

Pravidlo 7.
Neoprávněné výhrady k práci administrátorů nebo moderátorů budou ignorovány a odstraňovány.

Pravidlo 8.
Nepoužívejte podpis s reklamním, rasistickým a pornografickým motivem, taktéž podpis urážející jiné uživatele. Pokud se ve Vašem podpisu objeví něco, co tam původně vůbec nebylo, zřejmě došlo k porušení některého z pravidel.

Pravidlo 9.
Zákaz psaní příspěvků bez věcného obsahu (smajlíky, odpovědi typu: "Pěkné", "Už to stahuju", atd.). Tyto příspěvky budou považovány za spam a nemilosrdně mazány, a uživatel po zásluze potrestán.

Pravidlo 10.
Dříve než položíte otázku, podívejte se do FAQ, použijte vyhledávání na fóru a nakonec použijte některý ze světových vyhledávačů (např. Google.com). Pokud nic nenajdete a chcete založit topic, tak použijte co nejvýstižnější předmět příspěvku, v textu zprávy se pokuste stručně popsat problém. Pište spisovně.
Přečtěte si Jak se správně ptát.

Pravidlo 11.
Ve vlastním zájmu dávejte normální a srozumitelné názvy příspěvků. Příspěvky s názvem typu "Pomoct" či "Nejde mi to" budou mazány.

Pravidlo 12.
Všechny linky nacházející se na této stránce odkazují na jiné servery!
Používání nelegálního software je trestné a je v rozporu se zákonem!

Vyzývame Vás, aby jste si nestahovali nelegální programy, hry, filmy, hudbu... protože tím porušujete autorský zákon. Za nelegální software nesete zodpovědnost Vy!!! Provozovatelé těchto stránek nebudou cenzurovat Vaše linky a odkazy pouze v tom případe, že splníte dole uvedená pravidla fóra.

Pravidlo 13.
Majitel, autor a provozovatel této stránky nezodpovídá za uvedený obsah. Tato stránka slouží jen pro vzdělávací účely. Za obsah příspěvku je zodpovědný daný uživatel. Tento uživatel přebírá zodpovednost za obsah příspěvků a i za příspěvky přidané k danému tématu.

Pravidlo 14.
Odkazy na hudbu přidávejte rovnou do tématu konkrétní kapely.

Pravidlo 15.
Je přísně zakázaná podpora a porapagace nacismu, fašismu a komunismu, stejně tak poskytování materiálů takto orientovaných ke stažení. Tento přestupek se bude řešit okamžitým BANem.

Pravidlo 16.
Všichni uživatelé, kteří se na fórum zaregistrují, musí nejpozději do týdne napsat alespoň jeden smysluplný příspěvek. Pokud tak neučiní, bude jeho registrace smazána. Za druhé porušení tohoto pravidla se uděluje trvalý ban.

Pravidlo 17.
Za porušení kteréhokoli z výše uvedených pravidel bude uděleno tzv. VAROVÁNÍ. Maximální počet varování jsou tři. Poté následuje týdenní BAN, další přestupek se řeší zabanováním IP adresy.
Naposledy upravil Glomm dne únor 24, 2007, 11:29 am, celkově upraveno 2
Obrázek
Uživatelský avatar
Glomm
New Member
New Member
 
Příspěvky: 19
Registrován: listopad 30, 2005, 4:08 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod lazyboy » říjen 24, 2008, 8:08 pm

Přidány dvě nová pravidla.
lazyboy
New Member
New Member
 
Příspěvky: 32
Registrován: červen 15, 2008, 6:23 pm

Re: Všeobecná pravidla

Příspěvekod Terror » prosinec 19, 2009, 6:12 pm

Upraveno pravidlo č.15 a přidána další dvě pravidla. :!:
Uživatelský avatar
Terror
Metal dědek
Metal dědek
 
Příspěvky: 3501
Registrován: březen 13, 2008, 11:00 am
Bydliště: P.D.


Zpět na Pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník