Tvrdá hudba a (ne)ladění

Hrajete na nějaký hudební nástroj? O své zkušenosti se můžete podělit zde.

Tvrdá hudba a (ne)ladění

Příspěvekod holtr » prosinec 18, 2009, 9:26 pm

ahoj holčičky a kluci. Mám dotaz, jestli někdo hraje podladěně. třeba E struna do H podladěná. dělá to nějakej grindovewj šílenec? zkoušel někdo sedmistrunej potah dát na šestistrunku a tenky E tam nedát? jak to potom znělo? já když mrdnu E tlusty do H tak to je do řici tak plandavy a můj floyd zapřenej a zamčeny zámky muže mít a stejně se to hned rozladí. nevím jestli zvednout rapidně struník..aby to bylo víše..jenže když ho zvednu tak musím zase povolit struny konstantně...je to můj velkej boj. nějaké rady se šiknou. škoda že je to tady tak promazany, nechápu proč to udělali lidé dobří. v téhle témě tady toho bylo hodně a dost zkušení lidé tady psali
holtr
New Member
New Member

Re: Tvrdá hudba a (ne)ladění

Příspěvekod Demogorgon » prosinec 22, 2009, 9:25 pm

Ak chces podladovat kup si hrube struny - tak 12,13, potom to uz neplanda.
Too much blow and your cock wont grow.
Colours Thunder Roars
Demogorgon
Metal Novice
Metal Novice

Re: Tvrdá hudba a (ne)ladění

Příspěvekod Deff » říjen 25, 2015, 1:26 pm

Demogorgon píše:Ak chces podladovat kup si hrube struny - tak 12,13, potom to uz neplanda.

Přesně tak, já hraju drop A a používam 13ky (teď zrovna roto greys) a dá se to...ideální pro tyhle struny mi přijde drop B, ale v A to taky jde. S rozlazováním problém nemám, ale chce to ty struny nejdřív trochu natáhnout, ať se zpevní a už nemění délku.
Deff
New Member
New Member

Zpět na Hudební Nástroje