Gravitace

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Gravitace

Příspěvekod pan.balu » prosinec 14, 2013, 9:38 pm

GRAVITACE

Obrázek

Obsah:
Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí... a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru

na netu se už nějakou dobu povaluje DVDscreener tohoto skvostného,na úplně jiný level povyšující slovo - napínavého,filmu . samozřejmě,tenhle potřebuje pro maximální zážitek velké plátno,ale přesto tu mám pro nedočkavé zájemce tenhle v pohodě koukatelný screener

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.

cz titulky

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Re: Gravitace

Příspěvekod Lacrimas » prosinec 14, 2013, 10:07 pm

Člověče byl jsem v kině a byl to samozřejmě úchvatný vizuální zážitek, ale neumím si představit to vidět jen na telce to musí být docela nuda :-) Každopádně jsem nakonec dal 4 hvězdy, ale spíš za provedení než za obsah, ačkoliv je to asi trošku tím, že mám docela averzi vůči Sandře Bullock, kterou moc nemusím. Přesto doporučuji samozřejmě všem, protože za podívání to stojí...
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » prosinec 14, 2013, 10:22 pm

nuda? to byl film,kdy mi 1 a půl hodina přišla jako půlhodinka :) a zrovna u tohoto filmu jsem si snad poprvé řekl ,ta Sandra dokonce umí hrát(taky jí moc nemusím)
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » prosinec 14, 2013, 11:00 pm

No myslel jsem to tak, že na telce nemohly vyniknout ty úchvatné scenérie. V kině to byla opravdu bomba. Jinak do kina moc nechodím, krom právě takových vizuálních lahůdek :-) Ještě se chystám Hobita. To souhlasím, že jsem měl pocit, že to hrálo snad jen půl hodiny. Nehrála špatně to vůbec, ale je mi tak nějak nesympatická jako člověk. A komedie s ní to je děs běs :-) Ten film je vlastně děsne civilní, což je asi dobře, ale já prostě čekal něco víc. Přišlo mi to takové obyčejné a nebo to způsobila ta Sandra .-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k_e_ň_a » prosinec 21, 2013, 9:18 am

Viděl jsem to v 3D v kině. Scenérie jsou scenérie :) a já osobně bych se vydržel dívat na záběry z kosmu, hvězdy atd. jen tak klidně i půl dne. Takže u mně nuda nehrozila. A že k tomu byl i "jakože" film :) to bylo jenom plus. Během celého filmu jsem občas ulítával někam k "filozofickým úvahám" o životě a chvilkama dokonce ani nesledoval dialogy. Prostě jsem si "jel svoje". Souvisí to i s tím, jak to teď v životě mám. Takže aby to bylo srozumitelné :) byl jsem spokojen. :cool:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Terror » únor 20, 2014, 1:46 pm

Tak na to se podívám. Ve 3D. Už kvůli Sandře. :D
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Angaroth » únor 21, 2014, 4:00 pm

Tak mě se film líbil. Délka byla akorát a děj měl slušný spád takže jsem se rozhodně nenudil :)
Angaroth
Metal Beast
Metal Beast

Příspěvekod Varg » únor 21, 2014, 6:37 pm

Podívám se na Sandru a děj nějak přetrpím :D

Ale vážně slyšel jsem žře je to strašná píč.... tak nevím.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Syzygy » březen 4, 2014, 3:37 pm

Tak Gravity rozsekalo Oscary. Škoda, že jsem alergickej na Srandu Buldok :?:
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy