Temny pripad (True Detective)

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Re: Temny pripad (True Detective)

Příspěvekod Terror » leden 1, 2016, 1:51 pm

Tak jsem se rozhodl pro novoroční maratón s druhou řadou. První dva díly nuda, u třetího jsem usnul. Tak nevím, jestli to má cenu dokoukat do konce. Prostě mě to nechytlo a musím se přiznat, že pro mne příběh důležitý je.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » leden 1, 2016, 4:42 pm

No, tak to tě určitě bavit nebude, tady jde spíš o charaktery a příběh je opravdu maximálně obyčejný a docela průhledný. Přiznám se, že mě to taky lehce nuilo, ale pořád mě bavila ta zvláštní atmosféra, kterou seriál má. Každopádně slabší než jednička a závěr mě vyloženě nasral.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » leden 1, 2016, 9:58 pm

Dokoukáno. I když se to v druhé polovině trochu rozjelo, pořád to nestálo za nic. Tahle série se nepovedla, hrdinové mi nesedli a atmosféra... chyběl mi tam ten mystery motiv. Navíc měl děj tolik hluchých míst a pasáží, že se to celé dalo zkrátit napůl. Rozhodně u mne znovusledovatelnost nulová.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » leden 1, 2016, 10:18 pm

Jo to máš pravdu, tohle už byla prostě čistě "detektivka" bez mystery nádechu, ale mě se líbila ta jak to nazvat špinavá atmosféra. Takový ten beznadějný "hrdina" co většinu věcí posere a přitom by chtěl být dobrým otcem. Celé to prostě bylo takový dojeb. Mám takové "šunty" rád, ale jak říkáš, dalo se to zkrátit a fakt jen pár dílů za něco stálo...ale herecké výkony se mi opět hodně líbily a Colin Farrell, předčil mé očekávání.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Předchozí

Zpět na Filmy