Filmová diskuze

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Re: Filmová diskuze

Příspěvekod pan.balu » leden 18, 2017, 7:47 pm

Jj,pozor u Arial na titulky ,mám pocit že ty ktere jsou venku jsou kritizované pro kvalitu překladu v těch důležitých pasážích

Na titulky.com už dává někdo dohromady kvalitní překlad tak bych možná vyčkal ,specielně u tohoto filmu je překlad důležitý
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » leden 18, 2017, 8:01 pm

ok, díky kolego, už to taky čtu, tak snad to někdo dá, zatím tam nic nepíšou, jen, že to není dobré.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » únor 17, 2017, 10:47 am

Nedávno jsem viděla český seriál Pustina a musím říct, že na mě velice mile překvapil.

http://www.csfd.cz/film/415669-pustina/prehled/
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 19, 2017, 5:24 pm

Na Pustinu se chystám, ale mám strach, aby to nebylo jako Mamon, kde jsem usnul u prvního dílu a pak už tomu šanci nedal.
Jinak mám za sebou druhou řadu Ash vs Evil Dead. Už z první série jsem nebyl nijak unešený, ale to jsem už psal. Tohle mě ale hrubě zklamalo. Nulový děj, žádná zápletka a tak nějak vůbec...
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » únor 19, 2017, 5:56 pm

Terrore máš pravdu Ash trošku klesnul, ale stejně je to prdel a mě to celkem baví. Jak přes anál prolezl tím tělem :D Je to prostě oddychovka, nic víc. Pustinu jsem ještě taky nedal, nějak se mi do seriálů v poslední době nechce. Včera shlédnuto Místo u moře a byl jsem překvapen výkonem Fleka, podle mě je na oscara. Potom se mi líbil film Spojenci a film roku Příchozí.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 19, 2017, 9:07 pm

to Místo u moře ,dá se?

někdo někde psal že je to šílená nuda
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » únor 20, 2017, 3:34 pm

balů: Noo, je to asi zbytečně dlouhé, ale mě to v sobotu sedlo náramně, výkon Fleka, fakt pecka. Za mě čisté 4 hvězdy :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 22, 2017, 12:44 pm

Možná to sem ani nepatří, ale tak mě to namíchlo, že se musím vyzvracet.
Občas se kouknu na televizi. Tentokrát se mi stalo, že byla dokonce zapnutá. A copak to tam nevidím? Původní český seroš, který mě svou znělkou docela zaujal. Temný kraj s Lukášem Vaculíkem. Náhodou je to pátá epizoda Hříšníci. Tak teda čumím. No a po čase už jen nevěřícně zírám, klapačku otevřenou, náběh na infarkt, o mozkové příhodě nemluvě. Nebudu zde pitvat "herecké výkony", ani ty blbce, co stojí za režií a já nevím co ještě. Příčina mého stavu totiž dlí v námětu celého díla a jeho prezentování veřejnosti. V krátkosti: sériový vrah, ze kterého se vyklube šílený black metalista, se potuluje po okolí a kuch sem, kuch tam, vráží do nic netušících komparzistů (převážně cizinců) svůj originální dranžírák. Podezření padne na propuštěného vraha, který byl omilostněn po prezidentské amnestii. Je to postarší black metalový nadšenec, který v mládí cestoval po Norsku, odkud si přivezl nejen blonďatou manželku, ale i "tu strašnou a nebezpečnou ideologii" spojenou s black metalem. Je jedno, jestli tady budu spoilovat, stejně na to nikdo koukat nebude. Prostě, vrahem není onen postarší, zhulený a naprosto kreténsky zahraný black metalový umělec, ale jeho nadšený obdivovatel, který mu psal do vězení. Nemůžu si pomoct, ale tady je jasná paralela mezi starochem a Vargem Vikernesem. No nic. Obdivovatel, mimochodem také blázen, který se musí léčit, pod warpaintovou rouškou vraždí a maluje po kostele názvy black metalových kapel. Namátkou - Venom, Hellhammer, Amon Amarth nebo dokonce nejvíc true black kapely ever - Death. Do to ho prskne nějaký ten pentagram, který ovšem tak nějak připomíná ruskou hvězdu. Ve finiši hodlá dokonce zapálit kostel! A dost. Já chápu, že je to takové vděčné téma, babky u pletení budou jen pokyvovat hlavami a mumlat: "No jo, tihle blacksatanisti, to je verbež, kdyby radši poslouchali Pepíčka Zímu..." Ale opravdu mi vadí, když někdo napíše scénář o věcech, kterým nerozumí a vyprskne to do světa. To je jako bych natočil film z dostihového prostředí, kde by v hlavním dostihu sezony vedle sebe stáli tažný kůň, osel a vypelichaný hroch. Z celého tohoto veledíla totiž vyznívá, že všichni metalisti jsou psychouši, mají na černo nalakované paznehty a pod kapucí jim svítí bílá šminka. Jsem rád, že jsem to mohl vidět. Dokonce jsem vyčkal i na šestou epizodu, kde to celé vyvrcholí v mohutný ejakulát debilních keců a idiotských teorií. Jsem opravdu rád, že mi to neuniklo. Alespoň teď chápu, proč se cítím jako vyvrhel, když prohlásím, že poslouchám metal, a proč na naše forum leze čím dál míň lidí. Je to proto, že jsme potenciální vrazi, žháři a sprejeři, které patří zavřít a preventivně jim naordinovat nějaký ten elektrošok s hlasitým poslechem největších hitů Pepíčka Zímy.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » únor 27, 2017, 2:48 pm

Terror: :D Viděl jsem kousek. Kdyby se psal rok 1990, tak bych ještě přimhouřil oko, ale v dnešní době splácat takovou sračku...nemám slov. Ještě, že ten seriál má tak špatné hodnocení, které vypovídá i o tom, že lidi možná i něco ví :)

Jinak jsem rád, že mi porota dala za pravdu a Flek má Oscara! Emma nebyla špatná, ikdyž celkově je La La Land jen lehce nadprůměrná romantička s dobrým koncem. Moonlight se mi tu válí už delší dobu, ale nějak jsem neměl chuť. Myslím, že Místo u moře to nepřekoná, ale uvidíme...
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 27, 2017, 3:11 pm

ty díly o blacku už stahuju :)

když už nic jiného tak se utvrdím v tom že aktuální česká filmová a televizní tvorba je i nadále nemohoucí ,neschopná lemra na kterou koukat je ztráta času
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » březen 1, 2017, 6:17 am

Ovšem představa startu vypelichaného koně,osla a hrocha je naprosto zničující :D
To by mne zajímalo kdo by tu velkou pardubickou vyhrál .
A jestli by nebyl po závodě diskvalifikován za to že dopoval třeba poslechem toho zlého black metalu :P
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Lacrimas » březen 27, 2017, 9:47 am

Tak tenhle film, se vám zaryje pod kůži, pod nehty, vleze všude a jen tak se ho nezbavíte. Skvělá atmosféra, napětí, hodně silný zážitek a nechápu rodiče té malé herečky...
http://www.csfd.cz/film/405784-brimstone/prehled/
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » březen 30, 2017, 11:54 am

Dík za tip... určitě zkusím... Miluju filmy ze špinavého prostředí divokého západu...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » duben 2, 2017, 5:29 pm

jo,shlédnuto -mazec film,Guy Pierce byl dábelský a nevidala ani ta dlouhá stopáž

já doporučím film Split http://www.csfd.cz/film/221871-rozpolceny/komentare/ kde film stojí taktéž na skvělém výkonu hlavního představitele
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » květen 23, 2017, 7:24 pm

Tak Split taky pecka, plná palba. Ale lidi už je to tady! Třetí série Twin Peaks je venku a už jsou na stažení první čtyři díly i s titulkama. https://www.csfd.cz/film/70049-mestecko ... komentare/ já si to šetřím na nějaký příhodný, klidný večer.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » červen 23, 2017, 8:39 am

Kluci nemáte někdo seriál Čtvrtá hvězda? Dostala jsem na to doporučení, ale nedaří se mi najít díly ke stažení. Teda kromě pár zaheslovaných na ulozto.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » červen 23, 2017, 9:11 am

Koukal jsem, ale všude je to smazané, i na webshare. Tak nechceš se dívat normálně online? Na stránkách ceske televize? http://www.ceskatelevize.cz/porady/1043 ... ezda/dily/ jinak dobrý seriál :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » červen 23, 2017, 9:57 am

Mělo by tam být vše.
Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Liandra » červen 23, 2017, 12:17 pm

Díky moc. Online bohužel ne, nemám "desítky" :-(
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » červen 23, 2017, 9:36 pm

Lio: Na to nemusíš mít desítky, stačí sedmičky a možná i mín :) A nebo mít smart TV a stačí zmáčknout červené tlačítko a už si vybíráš programy.

P.S. Terror: :arrow:
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Filmy