Filmová diskuze

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Re: Filmová diskuze

Příspěvekod Lacrimas » prosinec 15, 2015, 6:31 pm

Taky mám občas takhle chuť na filmový maratón. Vetřelce už jsem taky takhle dával. Já se chystám na Star Wars maratón, protože v pondělí jdu na novinku s tchánem do kina. Baahubali stáhnuto, tak jsem zvědav :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » prosinec 15, 2015, 7:47 pm

tak jak už jsem se zmínil tak se ženou teď taky dáváme Star Wars... a musím nás pochválit - máme za sebou 4 a 5, tudíš to tedy berem dle toho jak bylo točeno... první díl jsme zvládli celkem v poho... příběh dobrý, ale hrozně zdlouhavé. obdivovali jsme jak to mohli v té době natočit, hlavně pak ty tvory na kterých třeba jezdili, ale pohyby herců spíš bavili a trochu ubírali na vážnosti... boj Obivana s Vaderem hodně pobavil...
Dvojka už byla mnohem lepší, záživnější, ne tolik zdlouhavá a hlavně ty pohyby herců už byly podstatně uvěřitelnější... Rozhodně to neberte jako kritiku, ale jen můj pohled.... jsem prachbídný kritik
Dnes se chystáme na Návrat Jediho... Problém je, že jsme nějací nachcípaní, v Tescu byla akce na produkty Božkov (rum já rád) a v práci jsem dostal tip na medicínu "medvědí Mléko" nebo jak tomu říkali... je to Rum s ohřátým Mlékem a Medem.... dávkování jsem samozdřejmě upravil ve prospěch Rumu... pár hrnků už jsem vypil ,ale nevím kolik toho mléka ještě snesu...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Thorleif » prosinec 15, 2015, 8:01 pm

Odifus: Tak se na mléko vybodni a pij ohřátej rum s medem... Můžeš to mu říkat třeba medvědí chcanky. :wink:
Thorleif
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod Odifus » prosinec 16, 2015, 8:17 am

:D jo, přeně tak... žena už o mě taky začala mít strach, tak mi udělala raději čaj s medem a rum lila do toho :)
Nevím jaké bylo dávkování , ale problémy nastali ráno, když jsem zjistil, že nemůžu řídit.... Raději jsem tedy zůstal doma, že to vyležím, když se mi dostalo druhého šokujícího zjištění... došel Rum
nicméně Návrat Jediho jsme nakonec bohužel nedali, tak snad dnes jestli nám bude lépe...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » prosinec 16, 2015, 10:25 am

Dobrý recept :D Já si dávám momentálně medovinu. Mám už volno až do 3.1. Odi, musím souhlasit, čtverka je docela komedie, nejen v pohybech postav, ale taky ty dialogy jsou někdy pekelné :D Nejlepší ke konci, jak ten pilot tam říká, spomaluju, jsou za mnou, katapultuj se, ne to zvládnu aaaaaaaaa. To jsem se fakt musel smát. Jsou to začátky no. Pětka mnohem lepší, i co se efektů týče a teď dávám šestku.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » prosinec 23, 2015, 2:00 pm

Novych Star Wars se rozhodne nebojte, alespon me se film libil opravdu hodne. Celkovy dej, odkazy na predchozi epizody, postavy.... ja film hodnotim 90%
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » prosinec 23, 2015, 2:34 pm

Tak já hodnotím 80% a přiznám se, že jsem chtěl jít níž. Máš pravdu odkaz na dřívější tvorbu je očividný a asi na místě, ale že to bude pomalu remake IV, jsem nečekal. Myslel jsem, že děj bude zajímavější. SPOILER: To jako fakt po třetí zničení hvězdy smrti? Nejdřív ve 4, pak v 6 a teď v 7? Zase zničení štítů a všeho kolem? Jediné v čem je rozdíl, že hvězda byla zase větší. To už je fakt trapné a mohli to klidně nazvat remakem. Každopádně zpracování je dokonalé, proto jsem hodnotil relativně vysoko. Pokud bych měl hodnotit děj, tak maximálně 50%. Toď můj skromný názor :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » prosinec 24, 2015, 9:13 pm

Já se na to určitě kouknu brzy i doma. Tohle byl můj první dojem. Třeba můj brácha byl na premiéře a odcházel hodně zklamaný.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » leden 2, 2016, 11:13 pm

Tentokrát to nebude tip na film, ale seriál. Ash VS Evil Dead http://www.csfd.cz/film/404515-ash-vs-evil-dead/prehled/ jen upozorňuji, že jde spíš o lehce horrorovou komedii alá 3 díl Evil Dead. Je to ptákovina, ale mě se návrat Bruce líbí. Má to i něco atmosféry z Evil Dead, ať už podobnou kameru, nebo i "hudbu", prostě vůbec to není špatné.

P.S. Jen je škoda, že Sam Raimi režíroval jen první díl.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » leden 3, 2016, 10:28 am

Tak tohle jo. To jo. A na příští rok se chystá ještě čtvrtý díl původní trilogie (Army of Darkness 2) a pokračování remaku. Svět je úžasnej, když je plnej krve a shnilých mrtvol. :)
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » leden 3, 2016, 1:16 pm

Joo, tak to je pecka. Máme se na co těšit :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » leden 4, 2016, 6:13 am

Ten seriál vypadá dle ukázek parádně.
Prostě Evil dead jak má být.
Už je to i ke stažení tak šup do toho abych o něco nepřišel.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Terror » leden 7, 2016, 6:29 pm

Když jsme u těch hororových seriálů, loni jsem shlédnul první řadu American Horror Story a moc mě to nebavilo. Přesto jsem se pustil do řady druhé. Asylum. Musím přiznat, že tohle je naprosto jiná liga. Jsem zatím zhruba v polovině, ale tolik zvrácenosti, hnusu a šílenství jsem snad ještě neviděl. Zpočátku mi vadila chaotická kamera a podivné prostřihy, ale postupem času jsem se zamiloval. Takhle má vypadat zrůdnost podle mého gusta. Viděl jste někdo?
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Lacrimas » leden 7, 2016, 7:01 pm

Jasně :) Skončil jsem u druhé série. Třetí série alá internát čarodějek, mě bohužel neláká, tak uvažuji, že přeskočím na čtvrtou a pátou. Mě se první sérka celkem líbila, ale dvojka byla lepší. Nepamatuji si, kde v druhé sérii zazní tenhle song, ale nic ti tím neprozradím. Já ho prostě žeru.

Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » leden 7, 2016, 10:11 pm

Já viděla první tři série a super. Z cirkusu jsem viděla akorát tři díly. A teď koukám, že už je další série.

Mám tady doporučení na film - novinka od Tarantina Osm hrozných http://www.csfd.cz/film/362228-osm-hroznych/prehled/ Kdo neviděl, určitě zkuste.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » leden 9, 2016, 7:25 pm

jo,nová Tarantinovka ujde akorát ta stopáž je přepálená ,bych řekl
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Thorleif » leden 9, 2016, 9:46 pm

Tak jsem sjel první sérii Ash vs Evil Dead. Nic jsem od toho nečekal, předlohu mám hodně rád a obával jsem se toho přerodu v televizní seriál. Ale musím říct, že jsem toho dostal opravdu mnoho. Povedený masky, praktický efekty a trochu lacinější cgi efekty krásně sedí do univerza. Seriál je celkově syrovej, komickej a ozdobenej gore, přesně tak, jak by člověk pod značkou Evil Dead čekal, byť třeba některý vtipy na Ashův současnej život mají dost společnýho s pseudobiografickým ""Jmenuji se Bruce". Rozhodně to však nepřekáží, Osobně bych si přál do příští série nějakou gore lahůdku, jakou byl třeba rychlorozklad mrtvol v prvním Evil Dead, kterej byl udělanej pomocí stop motion animace a byla to naprostá lahoda...

Thorleif
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod k_e_ň_a » únor 4, 2016, 9:59 am

Našel jsem nedávno na youtube svůj oblíbený:

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Lacrimas » únor 4, 2016, 10:04 am

Hmmm, neznám, takže se pokusím sehnat :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 4, 2016, 8:17 pm

dneska mě zaujal trailer jako už dlouho ne,na tenhle horror se těším jak malý děcko

http://www.csfd.cz/film/404843-carodejn ... -157707698
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Filmy