Nespoutaný Django

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Nespoutaný Django

Příspěvekod Abbadon » leden 21, 2013, 1:30 pm

Obrázek

Western / Akční / Drama

USA, 2012, 165 min
Režie:
Quentin Tarantino
Hrají:
Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Dennis Christopher, James Remar, Laura Cayouette, Sammi Rotibi, Don Johnson, Franco Nero, James Russo, Tom Wopat, Don Stroud, Russ Tamblyn, Amber Tamblyn, Bruce Dern, M.C. Gainey, Cooper Huckabee, Doc Duhame, Jonah Hill, Lee Horsle…

Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života. (oficiální text distributora)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s8CZKbDzP1E[/youtube]
Abbadon
Metal Lover
Metal Lover

Re: Nespoutaný Django

Příspěvekod Abbadon » leden 21, 2013, 1:36 pm

V sobotu jsem po dlouhé době vyrazil do kina a opravdu doporučuji. Opět výborný Christoph Waltz (pravda je, že v Panchartech byl lepší), hektolitry krve ve zpomalených záběrech, absurdní dialogy a scény a hlavně parádní Tarantinova smrt :D .

95%
Abbadon
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod Horex » leden 21, 2013, 1:43 pm

Jo jo taky se těším :mrgreen:
Horex

Příspěvekod Sole_Survivor_ » leden 21, 2013, 2:01 pm

O tohle nějak nemám zájem. Pro mě Tarantino skončil s Pulp Fiction. Onehdá jsem zkoušel Hanebný panchartty a vydržel jsem to tak půl hodiny, ten film mě vyloženě iritoval.
Obrázek
Sole_Survivor_
Metal Beast
Metal Beast

Příspěvekod Odifus » leden 21, 2013, 3:37 pm

Já mam Tarantina rád... je to psychopat... Ale je pravda Sole, že jeho filmy buď lidé milují nebo nesnáší... prostě černá bílá..
je to podobné jako s tvorbou Peste Noire... jedni je milují a druzí (dokonce i ti kteří mají rádi BM) je nemohou ani slyšet a vzbuzují v nich Iritaci a znechucení...
na film se těším
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » leden 21, 2013, 5:16 pm

Tak po zhlédnutí jsem hodnotil 4 hvězdičkama a tak nějak to vidím. Herecký výkon super, přestřelky super, ale ten děj je trošičku moc natažený a pro mě nijak moc atraktivní. Tam vlastně není ani pořádná zápletka. Ale mám pocit, že to tak je samozřejmě schválně. Jde spíš o to ztvárnění, kameru atd. Skoro všechno je přitažené za vlasy, ale má to tak být. Takový hold starým filmům v tomto ranku (retro). Slušná podívaná to je, ale rozhodně ne nej film Tarantina. A přesně ta smrt Tarantina je opět luxus. On snad umřel skoro v každém filmu :-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Zpět na Filmy