Třetí poločas

Sledujete rádi filmy? V tomto fóru si o nich můžete popovídat.

Moderátor: pan.balu

Třetí poločas

Příspěvekod Horex » únor 11, 2013, 3:35 pm

Třetí poločas

Tak tenhle film mi dal co proto .... uffff!!!

Film je jen pro silné povahy , ačkoli se to na začátku tak nejeví. V hlavní roli rakovina prsu ... aktuální téma dnešních žen , které bolí , pro něčím podobným si prošla i moje přítelkyně - ovšem díky Bohu bez zhoubného nádoru, takže jsme spolu na konci bučeli jak malé stádečko telátek , ale to se prostě nedalo...a lítost kolísala mezi vztekem na chlapa , který ji měl být oporou .... zkrátka většího magora než hlavního protagonistu tohohle filmu jsem už dlouho neviděl .... vypočítavý sobec z kterého mě bylo na konci filmu na blití.. Nevím proč jsem měl chutˇ toho chlapa na konci filmu zabít , ale to pochopí asi jenom lidé, kteří se dostanou do podobné situace...myslím si, že ho neomlouvalo ani to, že s ní byl nakonec až do konce i když si vesele odbíhal k milence a už myslel na zadní vrátka ... ale chuděra nemocná byla i za to ráda, protože si už v tu dobu nemohla moc vybírat ... měla dvě kruté možnosti, umřít sama a poslat ho do háje a nebo mu vše odpouštět aby zůstal až do konce jejích dní s ní a s dítětem, protože ona ho na rozdíl od něho skutečně milovala!....ach jo...člověk si pořád na něco stěžuje, ale když vidí tohle.....

info zde:

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.

linky na stažení filmu i s CZ dabingem zde:

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Horex

Zpět na Filmy