Havoc Unit

Industrial

Moderátor: pan.balu

Havoc Unit

Příspěvekod Satazios » leden 5, 2008, 8:56 pm

Obrázek

Tato sebranka sice oficiálně vznikla roku 2006, ale je pouze pokračovatelem ...And Oceans, kteři si z důvodu je?tě vět?í industriálnosti a experimentálnosti změnili jméno právě na Havoc Unit

Narazil jsem na ně teprve před chvílí, ale i tak mě zaujali na tolik, abych se tu o nich zmínil. Hrají ji? zmíněný Industrial/Experimental Metal se spoustou vlivů z elektroniky, blacku a nevím čeho v?eho je?tě...prostě experimentují ;)

Vydali zatím jen jediné album h.IV+ (Hoarse Industrial Viremia), které v případě zájmu uploadnu ;)

http://www.myspace.com/havocunit

Možná jsem tento topic měl dát do jiné sekce, ale nic lepšího mě nenapadlo...kdyžtak to přemistěte ;)
Satazios

Příspěvekod DEXTER » leden 6, 2008, 8:52 am

Já osobně bych je teda zařadil do industrialu :)

Ale deska se jim opravdu povedla. A nemůžu nevyzdvyhnout opravdový masterpiece Ignoratio Elenchi, což je pecka jak hudebně tak textově :)
DEXTER

Příspěvekod karinaut » leden 6, 2008, 2:23 pm

Přesunuto z avantgarde

:?: Je mo?no sloučit sekce Industrial + Elektronic metal??
karinaut

Příspěvekod Satazios » leden 6, 2008, 8:53 pm

No, chtěl jsem je původně dát do industrialu nebo elektra, ale když jsem tam viděl kapely jako Rammstein, Marilyn Manson nebo Deathstars, tak jsem to raděj lupnul do avangardy :D

Dexter:
Texty jsem si zatím nepročítal, ale hudebně mě na albu dostaly spíš ty větší psychárny jako Esus nebo When Snuff Is No Longer Enough :wink:
Satazios

Příspěvekod pan.balu » leden 14, 2009, 7:19 pm

Havoc Unit - H.IV (2007)
Obrázek

*Genre: Industrial Experimental Black Metal
*Country: Finland
*Format: mp3@VBR212
*Size: 86 МB

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Zpět na Industrial metal