Rok 2010

Pokud se něco na fóru změní, či vám - uživatelům budeme chtít něco sdělit, najdete to zde.

Rok 2010

Příspěvekod Varg » leden 1, 2011, 5:04 pm

Tuž děcka je dobré ten uplynulý rok zrekápnout co vy na to?
Já myslím že se nám podařilo forum ustálit a trochu rozhýbat i když to není až takové jak bych si přál.
Chybí mně více debat o bigbítu a taky těch normálních o životě atd.
Tak co vy na to?
Máte nějaké připomínky,návrhy a nebo něco co vám vadí,nelíbí se a nebo naopak s čím jste spokojeni?
Tak šupky dupky ať se tady trochu rozhýbe debata.
Varg
Metal bába
Metal bába

Re: Rok 2010

Příspěvekod pan.balu » leden 1, 2011, 6:42 pm

tak,co se týče hudebního roku 2010 tak si myslím že byl opět výborný a bohatý na skvělá alba.

co se týká dění či nedění na foru - já nevím ,za sebe mohu slíbit že tady budu ,v rámci možností, i nadále
připomínky k foru tradičně nemám,je mi vlastně jedno jak vypadá,důležitější je pro mě obsah a osůbky zde,s kterými se můžu podělit o zážitky z poslechu dobré hudby.

palec nahoru má u mě,bezkonkurenční rychlost s jakou jsem přibývají nová alba,řekl bych že není dne aby sem něco nového nepřibylo :arrow: ,každý si přijde na své a tak to má být. a to si myslím že na jiných forech není

do různých debat o bigbeatu i o životě se rád připletu :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » leden 1, 2011, 7:13 pm

Víceméně souhlasím s Baluem.

Tohle forum je specifické a svým způsobem i jedinečné. Jsou fora, kam chodí stovky lidí, ale abych řekl pravdu, jde tam o hlavně o takovou obdobu facebooku. Tady je prostě jen parta lidí, co si navzájem pomáhají v rozšiřování svých hudebních obzorů. Tímto Vám všem děkuji za, sice někdy sporadické, ale hlavně nekonfliktní návštěvy. Zejména děkuji Vargovi, že mě sem kdysi znovupřijal, protože tohle je přesně to, co moje nevyblbnutá palice potřebuje.

V novém roce se budu snažit trochu víc věnovat grafické podobě fora, ale, jak už jsem několikrát psal - jsem omezené líné prase, takže mějte trpělivost. Také chystám druhé kolo Velké hádací soutěže, abyste se mi tu neunudili k chcípnutí.

Rozhodně všechno v loňském roce nebylo růžové (různé hádky, výpadky fora, atd.), ale jinak bych chtěl všem popřát alespoň tak plodný rok, jak byl ten uplynulý.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Rematar » leden 1, 2011, 7:38 pm

Já mám naše fórum hrozně ráda.
Sice jsem poslední půlrok nemohla být aktivní tolik,
jak bych si přála, ale doufám, že se to zlepší.
Myslím, že nás čeká ještě hodně práce, do které se samozřejmě
hodlám zapojit, ale i tak tu máme takové příjemné rodinné prostředí
a za sebe můžu říct, že mi to takhle komorní moc vyhovuje.

Jediná moje výtka je k rychlosti načítání a podobným technickým věcem.
Všechno zřejmě vězí v hostingu a já doufám, že tenhle
problém vyřešíme během nového roku společnými silami :)

Tak tedy, ať nám to tu jde stále lépe a ať je nám tu pořád dobře :arrow:
Rematar
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jakarlito » leden 2, 2011, 3:04 pm

Souhlasím s tím ,co už bylo výše napsáno. :rock: (trošička lenosti. :D )
Plodný hudební rok.2010. :rock:
2011 ? sám se nechám rád překvapit. :) :rock: :goodman: :prayer:
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » leden 3, 2011, 10:27 am

Za sebe mohu říci, že jsem nesmírně ráda, že jsem se loni stala členem tohoto fóra. Díky vám jsem získala větší metalový rozhled a věřím, že se dále bude rozvíjet. Sama nejsem příznivcem sociálních sítí a různých chatů, proto mi toto rodinné prostředí (jak píše Rem) maximálně vyhovuje.

Nutno podotknout, že jsem se zde i častokrát velice pobavila a myslím, že topiky typu „Hľadám objekt na fotenie“ nebo „Převážně nevážně“ rozhodně nejsou na škodu.
Snad se tedy nebudete zlobit, když na závěr budu citovat dva úžasné příspěvky, při kterých jsem šla „do kolen“ a kdykoliv si na ně vzpomenu, mám hned lepší náladu :D

Terror píše:Podle mě je to typické hledání skrytých významů někde, kde nic není. Tuhle jsem vysral hovno ve tvaru teepee - znamená to, že jsem indián?

Varg píše:Já už mu psal o kšiltovku :-)
Ta se mi rozpadla na hlavě.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Belenus » leden 5, 2011, 5:22 pm

Pridám pár slov aj ja.S fórom som stále maximálne spokojný,ostatných fór už som sa vzdal,nemá význam tam chodiť.Je tam veľa uživateľov,ale normálnych ľudí je tam ozaj málo a všetci sa tam hrajú na maximálne múdrych.Rodinná atmosféra sa tu nezmenila,stále sa je o čom rozprávať.Takisto sa môžem spoľahnúť,že albumy sú tu v predstihu.Teším sa na ďalšiu spoluprácu :)
Belenus
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Geryon » leden 5, 2011, 7:38 pm

Pridám aj ja zopár vetičiek o tomto našom fore.Som tu vyše roka,zažil som tu vela zábavy čo sa týka súťaží,vtipných komentárov,hádok(ale nechýba mi to).Spoznal som tu síce hrstku ludí, ale zato pohodových pánov,dám a sopliakov podobných mne(myslím vekovo) :D.Dalej mi forum dalo možnosť velkého rozhľadu v hudbe,kamaráti,vyplnenie času za pc.Co ma sklamalo,alebo lepšie povedané zosmutnelo je malá účasť.Ako bolo povedané vyššie,na iných forach je regnutých pár tisíc ludí a chodí tam vela ludí,ale niesu tak rodinne založený ako ludia na tomto fore.Tak to by bolo asi z mojej strany všetko,teším sa na pôsobenie v novom roku s dobrými ludmi a spolu sa tešme nato,čo nám metalová scéna ponúkne do roku 2011 :) :rock:
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Syzygy » leden 10, 2011, 2:44 pm

Náhodou jsem zabrousil zpátky na fórko a tak bych vám všem rád popřál skvělej rok 2011, hodně hudebních zážitků a širokejch obzorů.
Rok 2010 byl pro fórum z mýho pohledu dost složitej, ale MF to všechno ustálo a to je hlavní. A přeju vám nový posily do vašich řad, ať to tu nezhyne :)

A závěrem bych rád (a jestli jsem to už dělal, tak sorry :D ) za ten rok 2010 tady poděkoval. Přestože jsem tu obrovskou spoustu času vyplácal na hádání se s náckama a blbcema (jmenovat netřeba), mám tu drtivou většinu z vás rád a jste jediný fórum, kde jsem se kdy cejtil jako doma.

Ať se daří přeje starej hiphoper, sráč, blbec a zrádce všeho metalu SYZYGAY
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Geryon » leden 10, 2011, 3:15 pm

Hádam ťa tu nevidíme posledný krát. :|
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod jakarlito » leden 11, 2011, 11:58 am

Syzygy :cool: :prayer: :fball: :rock:
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Hanibal » leden 11, 2011, 1:26 pm

Geryon829 píše:Pridám aj ja zopár vetičiek o tomto našom fore.Som tu vyše roka,zažil som tu vela zábavy čo sa týka súťaží,vtipných komentárov,hádok(ale nechýba mi to).Spoznal som tu síce hrstku ludí, ale zato pohodových pánov,dám a sopliakov podobných mne(myslím vekovo) :D.Dalej mi forum dalo možnosť velkého rozhľadu v hudbe,kamaráti,vyplnenie času za pc.Co ma sklamalo,alebo lepšie povedané zosmutnelo je malá účasť.Ako bolo povedané vyššie,na iných forach je regnutých pár tisíc ludí a chodí tam vela ludí,ale niesu tak rodinne založený ako ludia na tomto fore.Tak to by bolo asi z mojej strany všetko,teším sa na pôsobenie v novom roku s dobrými ludmi a spolu sa tešme nato,čo nám metalová scéna ponúkne do roku 2011 :) :rock:

Za tohle bych se klidně podepsal. Za sebe přeji všem hodně nových objevů na poli metalové hudby, spoustu masakrálních alkohol festivalů a tak dále..nejsem moc velký řečník. :cool:
Og bakom synger skogene
Hanibal
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod Syzygy » leden 31, 2011, 2:25 pm

Geryon829 píše:Hádam ťa tu nevidíme posledný krát. :|

Takovou radost Ti udělat, no to jo :D
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod puff » únor 8, 2011, 5:21 pm

Jediné forum, kde jsem aktivní. :D
Díky Balu, Jakarlito, Terror a vám všem ostatním za příspěvky a linky !!!
A speciální poděkování Vargovi za obrovské množství všemožných odkazů, kterými nás zásobuje :prayer:
puff
Metal Beast
Metal Beast

Příspěvekod Varg » únor 8, 2011, 5:38 pm

ÓÓ děkuji ale myslím že na chodu máme zásluhu všichni kdo jsme tady aktivní. :arrow:
Vždyť i bez vašich připomínek,dotazů a sem tam špatně založených topicu by tady byla nuda
a mi modeři bychom si tak mohli cvrnkat kuličkly v kapse (myslím tím hliněné).

Jediná věc která mne trápí čím dál víc je šílené problémy se zobrazením fora
a následné brouzdání a přidávání topiců.
Neumíte si představit jak tady kur...m
když chci něco přidat a je to tu 5x a nebo vůbec.
Nevím čím to je ale mělo by se to zlepšit ať nám všichni neutečete jinam kde fora jedou bez problému.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Liandra » únor 8, 2011, 7:24 pm

Já třeba kur..m při nenačtení nebo načtení takové "zjednodušené" verze fóra, to se mi nikdy nezobrazilo okénko na odpověď.
Co se týče přidávání topiců, tak to jsem už vychytala.. holt nesmím dávat F5, na to jsem se několikrát nachytala :D

Je to sice nepříjemné, ale jsou to "malé" věci :cool: Horší by bylo, kdyby to nejelo vůbec.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Zpět na Novinky a oznámení