Bughuul

Vy, kdož přicházíte, představte se nám. Nikdo Vám hlavu neukousne.

Bughuul

Příspěvekod bughuul » leden 4, 2013, 12:29 am

Zdravim všechny,
jmenuju se Tomáš, je mi 25 let a v současné době se nejvíc vyskytuju v Plzni. Na forum jsem narazil víceméně náhodně za jedné mlžné noci, při pátrání po nový muzice :) Co se muziky týče, poslední dobou mě nejvíc bere black metal a různý jeho odnože - Immortal, Watain, Agrypnie, Falls of Rauros, Xasthur, Behemoth, Hate, ale rád si poslechnu i ostatní žánry, co mi tak teď napadá za oblíbený kapely, tak to je Equilibrium, Vader, Arch Enemy, Legion of the Damned, Epica, Callejon, Deathstars, Kataklysm, Krisiun, Light This City a spousty dalších, na který si teď nevzpomenu. A ani rock mi není cizí :) Další mojí velkou zálibou jsou filmy, především horory všeho druhu. S tím je spojený i můj zájem o tajemno a návštěvy různých strašidelně vyhlížejících míst :)

Tak to by bylo asi tak vše, takže zdravím a mějte se pěkně :idea:
bughuul
New Member
New Member

Re: Bughuul

Příspěvekod pan.balu » leden 4, 2013, 10:54 am

všeho jmenovaného tu máme požehnaně,no těch horrorů asi ne,ale co není může být,já jsem také filmový fanoušek a horrory mi rozhodně cizí nejsou

tak tedy vítej :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » leden 4, 2013, 11:45 am

Vítej kolegáčku. Poslední horror, který jsem viděl byl The Possession a ačkoliv nemá valné hodnocení, já jsem byl celkem spokojen. Trošku strašidelnosti tomu přidá i fakt, že je to prý podle skutečné události. Nějaké info se na google dá najít a skříňka Dibbuk skutečně existuje. A pokud chceš něco přidat v oblasti tajemna, můžeš tady :-) viewtopic.php?f=9&t=8689
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » leden 4, 2013, 1:22 pm

mě napadá že za jedno shlédnutí stojí i Sinister http://www.csfd.cz/film/303202-sinister/ a také bych doporučil druhou sérii(první jsem ještě neviděl) American Horror Story :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Papri » leden 4, 2013, 1:49 pm

No teda balu. Druha je pekna ptakovina kterou jsem ani nedokoukal, za to prvni je docela pekna ducharina. Co se tyce poradne lekacky co jsem videl posledni dobou. tak Sinister neni spatnej, ale v porovnani s http://www.csfd.cz/film/280046-insidious/ je to taky slabej odvar. Jinak novacka vitam at se ti tu libi. Ja jsem spis pres ty mrtvoly a deathmetal, horrory miluju ale po roce 90 uz to jde s nima s kopce, resp taky se najdou vyjimky, ale uz je to dneska uplne jinde.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Varg » leden 4, 2013, 3:42 pm

Hello :cool:

PS:teda pánové...Sinister je snad největší pí... co jsem za poslední dobu viděl.
Nelekl jsem se ani jednou a v půli 2x usnul.
Jedině oceňuji ten blackový ksicht jinak hrůza.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod pan.balu » leden 4, 2013, 3:54 pm

:)

tak jak už jsem psal,já to neprezentuju jako kdovíjakou pecku ale coby jednohubku na jedno shlédnutí. ono ve finále by už se nedalo z ranku horrorů co doporučit,všechno už zde bylo,jakékoliv téma už bylo zpracováno dříve ,takže ted je to jen takové vaření z vody, proto je Sinister jedním z pouhých tří horrorů které jsem v minulém roce z té spousty filmů viděl,prostě nebylo nic jiného co by mě svým obsahem zaujalo.

Papri: tak právě že tu možnost srovnání s první sérií zatím nemám,ono je vždy téměř nemožné druhou až kdovíkolikátou sérií překonat tu první, je to,jsou to prostě am. seriály se svými zákonitostmi a poklesu kvality se žádný sebevíc originálnější seroš nevyhne
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Papri » leden 4, 2013, 4:04 pm

Picovinou bych to urcite nenazval, za poseldni leta je to jedna z nej.veci v tomhle zanru. Protoze uz je pravidlem ze novy horrory jsou v 90% hrozny hovadiny, tak na tohle se urcite divat dalo, ocemz svedci i velice kladne ohlasy. Scott Derrickson neni vubec spatnej reziser. Uvidime co predvede do budoucna.

Balu: Ono me na druhe serii stve ze tema blazince z 60 tych letech je tak strasne nevyuzito a doslova promrhano. A ze serialu kde se driv atmosfera dala krajet, kde byly zajimave postavy a paradni strasidelny dum se stala jen jakasi "Freak Show"
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Lacrimas » leden 5, 2013, 10:58 am

Tak já jsem viděl jak Sinister tak i Insidious a taky bych souhlasil, že Insidious byl o něco lepší. Ale ve finále to beru skoro na stejné urovni. Oboum filmům jsem dal 4 hvězdičky. A napíšu proč. Přesně jak psal Balu, prostě témata už jsou vyčerpaná a i já jsem odkojen starýma béčkama jako Evil Dead, Demoni atd. Takže když už se mi zdá, že v těch nových horroreh je alespoň trošku něčeho lepšího než v jiných dnešních horrorech tak hned dávám hvězdu navíc. Kdybych měl být úplně objektivní tak žádný dnešní horror by nedostal víc jak 2-3 hvězdičky. Ale ještě je jedno důležité pravidlo. Já si zásadně horrory pouštím jen po 8 hodině večer, nejlépe po 10. Pokud není dostatečná tma zatáhnu žaluzie. A ještě si vezmu sluchátka. Ono se to nezdá, ale hned to tomu filmu dá úplně jiný rozměr, než když si to někdo pustí odpoledne jak přijde z práce. Doporučuji všem :-) American horror story jsem začal sledovat minulý týden a už jsem viděl všechny dostupné díly. První série je celkem dobrá, akorát bych ubral toliko řešení vztahů a přidal víc duchařiny. Po pravdě horroru tam je tak 30 procent. Druhá série je už takové trošku scifi (mimozemšťané). Nevadí mi to, ale jednička byla o něco lepší. To téma mimozemšťanů mě zaskočilo a říkal jsem si proč to tam dávají, ale už jsem to překousl a jsem zvědavý jak to ukončí. Ale faktem je, že na druhou sérii se dívám víc z nutnosti. Téma ústavu se mi líbí, ale mohli z toho vytřískat víc.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod bughuul » leden 5, 2013, 11:32 am

Tak to mě vůbec nenapadlo, že se to tu rozpoutá v takovou diskuzi o horrorech :) Všem velký díky za všechna doporučení, Sinister, Insidious i Possession jsem už měl tu možnost shlédnout, American horror story jsem tedy ještě neviděl. Co se týče těch tří filmů, tak musim říct, že všechny tři se mi dost líbily a z těch novějších horrorů, co jsem viděl, bych je rozhodně zařadil k těm lepším. Naprosto nejvíc se mi líbil Sinister, kde mě totálně dostaly ty videa, kde jsou natočený jednotlivý vraždy rodin, z toho s tou oběšenou rodinou mě vyloženě mrazilo v zádech.
Také souhlasím s tím, že na horrory se má koukat v noci, to pak je pocit z filmu o dost lepší :) Když jsem koukal na V moci ďábla a film skončil za 10 min 3 v noci, dobře mi z toho nebylo :) Taky jsem viděl horror v noci v lese nebo u hřbitova, samozřejmě taky v noci, a to pak taky nabírá úplně jiný grády :)
bughuul
New Member
New Member

Příspěvekod Lacrimas » leden 5, 2013, 12:04 pm

V moci ďábla je parádní kousek a myslím, že jediný zaznamenaný případ o vymítání podle skutečnosti. Jinak mám k tomuto filmu pokec právě v sekci záhady a tajemno. Je tam i originál nahrávka z vymítání Anneliese Michel a to je teprve horror. Ani jednou jsem to nevydržel poslouchat do konce....
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Papri » leden 5, 2013, 1:51 pm

Jo Lacri.. taky jsem to nikdy nedoposlouchal.. a to jsem zvyklej na ledacos, ale jak vi clovek ze to neni fake tak je to hned jinny pocit, navic si vzdycky vybavim tu hezkou fotku jak ma vsude ty podlitiny, monokly.. nema zuby.. uplna parada :) S tou prvni serkou AHS taky souhlasim, ona ta kvalita s pribyvajicimi dily mirne klesala, ale myslim si, ze si ji ten serial drzel celkem dustojne az do konce.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Lacrimas » leden 5, 2013, 8:05 pm

Papri tak to každopádně. Ikdyž v tom seriálu není nic extra originálního tak i přesto to jiné bylo a nabízel i občas dobré zvraty. Poslední díl už byl víceméně trošku komedie, ale dobrá :-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » leden 10, 2013, 8:41 am

Také Tě vítám a prosím zapoj se do našich soutěží....asi nejvíc "in" je BITVA hitů

ZDE:

viewtopic.php?f=50&t=6369&start=3440

posuzuješ 2 nahozené skladby a dáváš body od 1 do 10 (čím víc típ lepší) ... když Tě někdo vyzve do bitvy nahazuješ hit Ty :cool:
Horex

Příspěvekod Geryon » leden 10, 2013, 7:32 pm

Vitaj na fore. Vader,Arch Enemy,Kataklysm,Immortal,Behemoth...sú kapelky co aj ja rád pocuvam.Ak chces sa zapoj do sutazi v sekcii Souteze a Ankety. :cool:
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Zpět na Nováčci