shiperka

Vy, kdož přicházíte, představte se nám. Nikdo Vám hlavu neukousne.

shiperka

Příspěvekod shiperka » únor 6, 2013, 10:06 am

Hi, guys, are U ready? (která kapela takhle nezačne?) Zatím jsem byla na jednom MOR a jednom WMORu, Heidenfestu a na Kamelotu, Rhapsody, Dragonforce a Iced Earth- a začaly tak všechny kapely, i Alex Staropoli tou svou italoenglish....
K metalu jsem se dostala díky synovi, který asi před rokem ujížděl na Nightwish. Na mou poznámku, že to je dobrá hudba, suše utrousil - to je metal, mami. Pak už to šlo rychle. Koncert Nightwish v Praze 30.4. 2012 a na letním MORu, čemuž jsem podřídila i cyklistický zájezd, kolegyně chtě nechtě jely do Vizovic. Zimní MOR byl na mě trochu moc thrash a black, nicméně Beatle Beast a Sonata mě z Prahy do Zlína vytáhly a postaraly se o super oslavu mých narozenin. Na Heidenfest jsem kromě Wintersun prostě musela kvůli kapele Krampus. Živím se italštinou jako lektorka, průvodkyně a tlumočnice, tak jsem Krampusákům napsala, dostala milou odpověď a po koncertě se setkala s frontmanem Phillem. Stejně nadšení z toho, že slyší rodný jazyk, byli v Matrixu pánové z Vexillum, taky zajímavá partička.
Pokud zrovna výchovně nepůsobím na svoje dvojčata, neprovádím Italy po Praze a Čechy po Itálii, poslouchám At Vance, Alex Rudi Pell, Black Majesty, Blind Guardian, Cain´s offering, Dark Moor, Dragonforce, Dreamtale, Ensiferum, Elvenking, Freedom call, Highland Glory, Mago de Oz, Nocturnal rites, Power Quest, Sonata arctica, Wintersun, Xandria….
Jinak miluju psy a občas něco píšu a skládám - básničky, antireklamy a velkou poklonu autorům tohoto webu - fakt profesionální práce . To je asi vše, čau shiperka.
P.S.
A předem se omlouvám, pokud něco vložím někam blbě, dvakrát atd. Mám hokej ve všem, z čeho lezou dráty.
shiperka
New Member
New Member

Re: shiperka

Příspěvekod Horex » únor 6, 2013, 10:55 am

Ahoj metalová mamčo...máš opravdu zajímavé objevení metalové hudby přes syna....nicméně od něho velmi dobrá práce, že Tě k ní přivedl :D Jinak na muzice se v podstatě shodneme....a klidně hudbu přidávej a když nebudeš vědět jak, všichni zde Ti velice rádi pomohou...tak atˇ se Ti u nás líbí a když se Ti bude chtít zapoj se zde do soutěží..... :goodman:
Horex

Příspěvekod Lacrimas » únor 6, 2013, 11:03 am

Vítám paní lektorku na zdejším fóru a přeji příjemný poslech. Hudebně se asi moc neshodnem, jelikož kapely tebou zmiňované jsem poslouchal jen ze začátku své metalové éry :-) Později jsem tak nějak "dozrál" do etapy, kdy už mi začala vadit ta přehnaná melodika a určitá přepompéznost. Ale to samozřejmě neznamená, že tento styl odsuzuji. V žádném případě a první tři alba Nightwish řadím mezi to nejlepší co v daném stylu vzniklo. Ale časem člověk hledá něco víc jiného, alternativního. Takže pokud budeš mít zájem, zde to určitě najdeš :-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jakarlito » únor 6, 2013, 5:19 pm

Zdravím a vítám na foru. :) :cool:

a tady jedna skromná ukázečka,snad se zalíbí.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WJBBBT9uF4I[/youtube]
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » únor 7, 2013, 10:36 am

Vítej :cool:
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Dark666 » únor 7, 2013, 3:48 pm

Zdar a vítej :cool:
Dark666
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Liandra » únor 7, 2013, 5:34 pm

Ahoj, ať se Ti u nás líbí :)
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 7, 2013, 6:15 pm

Dobrý den. :rolleyes:
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod pan.balu » únor 7, 2013, 6:41 pm

Čau :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » únor 8, 2013, 4:00 pm

Také zdravím a vítám... :wink:
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...