Morbid Angel

Death metal

Moderátoři: Terror, Liandra

Re: Morbid Angel

Příspěvekod Terror » prosinec 3, 2017, 5:51 am

Morbid Angel "Kingdoms Disdained" (2017)
320 kbps
Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod pan.balu » prosinec 5, 2017, 3:08 pm

no,i když připouštím po že to je ve finále takový normální death,tak mě prostě poslecxh novinky pořád baví

vlastně nevím co bych měl vytknout ,všechno co udělali je že nehráli nové album a vědí co a jak se patří
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » prosinec 20, 2017, 4:02 pm

Tak jo. Shrnu to do několika řádků.
První polovina alba (hlavně ty dvě skladby na začátku), to je něco jako když se prase pokouší hrát metal na vlastní ocas. Popravdě jsem si myslel, že mám něco s ušima, nebo mi nějaká filcka vlezla mezi kladívko a bubínek a vesele si tam masturbuje. Tohle přece nemůže vyprodukovat žádná kapela, ani když tam drží basu Experimentucker. Je to chaotické, nudné a celkově blbé... Z této části alba se dá poslouchat jenom Architect...
Druhá polovina je něco jiného. Ono to vlastně zní stejně, jako ta polovina první, ale tak nějak to funguje. Zaboha nevím, proč to tak je. The Pillars Crumbling je takový průměr, ale pak přijde For no Master, což je můj favorit na skladbu alba. Ten refrén je NESKUTEČNEJ a v noci se budím a slyším ho v palici... Declaring mi zpočátku moc nechutnal, ale Balu má pravdu - po více posleších je to hitovka jak stehno z ryby.
Celkově tedy půl na půl. Půlka prasete se snaží hrát na svůj ocas a druhá půlka se smaží v pekle...
Obrázek
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Předchozí

Zpět na Death metal