Vallendusk

Black metal

Moderátoři: Odifus, Varg

Vallendusk

Příspěvekod Horex » květen 3, 2013, 9:02 am

Obrázek

https://www.facebook.com/Vallendusk

Obrázek

Obrázek

Indonesia Location: Jakarta

Genre:

Atmospheric Black Metal

Line Up:

Derick P. Drums - See also: Beruank Galak, Ceremony of Circle, Derick Prawira, FROMHELLinc
Danang S. Guitars - See also: Valefor
V. Mithos Guitars - See also: ex-Bloody Gore, ex-Funeral Inception
Rizky Vocals - See also: Beruank Galak, Valefor

Discography:

Vallendusk EP 2012
Black Clouds Gathering Full-length 2013

Videos:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n2p58gZkoxA[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4K95n9K-5c8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w6GhRuZmavo[/youtube]
Naposledy upravil Horex dne květen 9, 2013, 5:14 am, celkově upraveno 1
Horex

Re: Vallendusk

Příspěvekod pan.balu » červenec 25, 2013, 8:43 pm

přes jiné metal forum skrz youtube ukázku zpátky domů vyzvednout si tuhle debutovou věc partičky z Indonésie! :) kterážto zní v ukázkách velmi zajímavě,díky za link Horexi :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 25, 2013, 9:26 pm

Ahoj chlape .. link je mrtvý , ale tedˇ Ti ho nahodím znovu s novým systémem stahování ... aspoň mě napíšeš zdali se Ti to povedlo stáhnout ... mám na blogu hroznou kurvu co denně udává 30 mých linků a vše mě tím pádem mažou , takže musím přejít k složitější metodě , ale nevím zda to lidi zvládnou... hlavně bonzáci v tomto stahování neuvidí cestu k linku a to je super ... zkus to a dej mě vědět , ale od zítřka jedu do neděle pryč , měj se kámo ... když to zkusíš dnes budu rád ... jdu Ti to nahodit :cool:
Horex

Příspěvekod pan.balu » červenec 25, 2013, 10:04 pm

aha,no něco se mi tam jeví jako online a pořádku, ale jak pokračovat ......myslím přes ten linkcrypt :x :)
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 25, 2013, 10:32 pm

No musíš nainstalovat Jdownloader a spustit .. pak zkopírovat ten můj link a přidat do JDownloaderu dole přes PŘIDAT URL měla by Ti projet kontrola linku a pak spustit vlevo nahoře šipku PLAY jako začít stahovat...a protože nemáš asi premium účet na Cloudzeru , tak by se Ti měla objevit Captcha tj. tabulka na zadání čísla a slova a pak po 10 sekundách asi by se Ti to mělo začít stahovat , ale pozor jde stahovat jen jeden soubor za 3 hodiny na Cloudzeru mají takovéhle debilní zpomalováky :)
Horex

Příspěvekod Horex » červenec 25, 2013, 11:25 pm

Balů Lacri mě tedˇnapsal , že jemu to jde stahovat normálně ... jak jsi na tom Ty?

naše konzervace s Lacrim zde:

Lacri:

Ahoj kolego tak mě to jde normálně přes jdownloader, akorát se mě to nejřív zeptalo jestli to chci povolit přijmout, což mi teda nikdy neudělalo až teď. Dal jsem povolit napsal jsem kod a už to jede. Sice pekelně pomalu jen 51kb/s ale jede :-)

Já:

Cestu k linku , ale doufám nikde nevidíš ? No z CloudZeru by to mělo stahovat maximálně do 70kb/s , ale zdá se mě to tam rychlejší...máš s JDownloaderem zkušenosti? Myslíš , že by mohl nějak omezovat rychlost stahování? Myslíš , že počkáš až se Ti to dotáhne do konce ? Mě se stalo, že se to v půlce najednou zastavilo a rozjet to znovu nešlo....vůbec jsem do dnes JDownloader neznal tak je to pro mě novum...Ty ho používáš déle?Jaké zkušenosti a doporučení by jsi mě mohl dát? Koukal jsem že rychlost stahování se dá zvětšit v pravém dolním rohu ...a taky že mám účet na Share-Rapid tak jsem ho tady napsal a už si to pamatuje .. a taky dobrá věc, že to nakonci dokáře samo otevřít i rar a pokud zadáš heslo uloží se do databáze a pak to otevírá automaticky ...zajímavé... :cool:
Horex

Příspěvekod pan.balu » červenec 26, 2013, 7:42 am

s J Downloaderem zkušenosti mám ,a tuším že portable verzi ,bez instalace mám v compu,takže to hodím do toho a uvidím :cool:

EDIT: nějak mi to nejde a trochu z toho chytám nerva,ted musí zapracovat a klíčová slova Vallendusk blogspot :)
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » červenec 26, 2013, 9:58 pm

Balů a copak ti nejde? Já taky používám jdownloader a vše je v pořádku. Zkus podle návodu http://www.predplacenky.cz/pdf/jdownloader.pdf a nebo napiš co ti nejde.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » červenec 27, 2013, 9:38 am

dostat se přes ten linkcrypt i vložení odkazu do j downloaderu neudělá....nic :) ,v prohlížeči není na co kliknout a při vložení do j downloaderu se nic nestane
jsem si jist že samotný link který odkazuje na cloudzer by byl v pohodě ale ......
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » červenec 27, 2013, 12:51 pm

A sakra tak to fakt nevím, kde je chyba :o :x
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » červenec 29, 2013, 8:49 am

dobrá, dobrá... což takhle to upnout na ulož to... hmm?..
rád bych si poslechl celé album a jsem hovno hekér... :cool:
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jakarlito » červenec 29, 2013, 9:29 am

Odi : :cool:
Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 29, 2013, 9:51 am

Odiku a zkoušel jsi to alespoň stáhnout přes ten JDownloader? Na tom není žádná věda....

Karlito: Tobě se to povedlo stáhnout ode mě? Nebo to máš odjinud?
Horex

Příspěvekod jakarlito » červenec 29, 2013, 9:53 am

Horex - mám to z jednoho ruskýho fora,od Tebe se mě to nepovedlo. :cool:

PS: zní to dobře,dík za tip ...
jakarlito
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 29, 2013, 10:11 am

Co Ti nešlo přes ten JDownloader prosím Tě?

Postup na stahování přes JDownloader:

1. Nainstalovat JDownloader - musí být také nainstalovaná JAVA
2. Spustit JDownloader a jít do Nastavení a v Základním nastavení instalovat Click N Load , pak musí být v Uživatelském rozhraní zaškrtnuté políčko : Aktivovat podporu Click N Load
3. Tak a tedˇ v Jdownloaderu přejít do kolonky : Sběrač odkazů
4. Tedˇzkopírovat můj link a v JDownloaderu kliknout vlevo dole na : Přidat URL
5. Měla by tedˇ proběhnout kontrola linku zda je online , a když se vedle něj objeví zelené online .. jsi připravený na stahování
6. Kliknout vlevo nahoře na šipku Spustit stahování a přejít do kolonky Stahování (je vedle Sběrač odkazů vlevo)
7. Po chvilce se objeví tabulka (tzv. Captcha) a zde zadat číslo a nějaké slovo jako normálně na Cloudzeru ... když je špatně číslo nebo slovo vidět stačí dát zrušit a objeví se nová
8. počkat asi 10 vteřin a normálně se spustí stahování - ale pozor stahovat lze jen jednou za 3 hodiny , takže pokud nemáš Premium tak musíš počkat.

Zkuste prosím a dejte vědět...díky a Terorra bych poprosil atˇ to přesune někam do návodů)
Naposledy upravil Horex dne červenec 29, 2013, 11:22 am, celkově upraveno 2
Horex

Příspěvekod pan.balu » červenec 29, 2013, 10:26 am

no! po přečtení bodu 2 už je vše jasné,díky za návod :cool:
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 29, 2013, 10:35 am

Balů a povedlo se Ti to tedˇuž ? Já , že bych musel bod 2 přidat do anglického návodu....díky
Horex

Příspěvekod pan.balu » červenec 29, 2013, 10:44 am

funguje to! :cool: :)

zkusil jsem to a po provedení bodu 2 stačí v podstatě jen okopírovat link,ihned se mi objeví hláška " Externí aplikace vyžaduje přístup.....no už nevím :) ,dal jsem povolit a fajfku příště nezobrazovat a pohoda :cool:
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » červenec 29, 2013, 10:49 am

Balů tak moc díky...budu to tam muset dopsat do návodu...super že Ti to jede...výhoda je , že to nepadá , samo se to taky rozbalí na konci pokud zadáš moje heslo , tak se uloží na pořád
Horex

Příspěvekod pan.balu » červenec 29, 2013, 10:56 am

jj,to samorozbalování je velká pohodlnost a od tebe stahuju ,seč můžu,takže tvé heslo mám už dávno zadané ve všech možných stahovačích i ve winraru :) :) :cool:
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Další

Zpět na Black metal