Dovolená

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Dovolená

Příspěvekod Terror » červenec 11, 2015, 5:38 pm

Tak kam se letos chystáte, případně, kde jste už byli?

Já se koncem července vydám se synem na týden do českého krasu. Amerika, Karlštejn, Koněprusy a trilobiti. Mám nakoupenu zásobu baterek do foťáku, takže sem potom přidám nějaké ty momentky.
(I když poslední dobou fotím spíš jen hmyz a jinou pakáž).
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Re: Dovolená

Příspěvekod Lacrimas » červenec 12, 2015, 3:41 pm

Tak já jsem letos zavítal pouze do Adršpašských skal, ale moc se mi tam líbilo. Bylo moc horko, tak jsme památky vzdali a váleli se u vody :)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod silmarill » červenec 12, 2015, 5:13 pm

ja idem na maltu - slnko, voda, piesok... len aby sa nepokazila miešačka :D

kvôli prerábke domu tento rok nejdeme nikam, možno kúpim cez nejaký zľavový portál aspoň nejaký lacný víkendový wellness...
silmarill
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Odifus » červenec 13, 2015, 6:44 am

Tak já na Maltě už letos párkrát byl a plánuju tam ještě jeden víkendový zájezd za 14 dní...
Jinak jsem ještě letos jak už někteří ví, byl s rodinkou v Chorvatsku dole na jihu... Živogošče cca 30km pod Makarskou v kempu v chatičkách, což byl nad mé očekávání celkem luxus, ale hlavně klídek, pohodička, rybaření, šnorchlování, pojídání všeho možného co moře přináší atd.
dál se letos ještě chystám na Brutál a pak hlavně na vandr se psem...
Od nás přes Brdy, dál právě taky Karlštejnsko (Amerika, Srbsko atd.) podobně jak Terror, do jedné vesnice za Berounem ke známým, kde bude vegetit má žena se zbytkem směčky... to je pro mě nejlepší odpočinek... pár dnů a nocí jen já, les a pes...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » červenec 26, 2015, 6:46 am

My letos nikam nejedeme. Pro mě bude dovolená bez dětí na "brutalu" a pak s dětmi na chalupě, kde je mohu vypustit na zahradě a skoro nehlídat. Ale plánujeme jednodenní výlety, hlavně aby si to užili prcci. Včera jsme byli v ZOO ve Zlíně, chystáme se do ZOO v Brně. Takže se ptám, je-li tady někdo z Brna nebo okolí, co by nám ještě doporučil.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » červenec 27, 2015, 1:20 pm

tipuju že u nás už ty roky kdy jsme na žádnou plánovanou dovolenou nevyrazili už převažují a letošek nebude vyjímkou. před a pooperační výdaje u mladý byly velký a tak místo vyvalování se někde u vody se budeme válet na nových (drahých) zdravotních matracích doma :) :)
až doted jsem si naprosto neuvědomoval jaký je to nebetyčný rozdíl dobře se vyspat na kvalitní matraci nebo na tělem vytvarované normální posteli :cool:

jinak,dovolená mi začne po tomto pracovním týdnu - vidím to na takové ty celodenní výlety po okolí ,kdy unaveni ale štastni že jsme to či ono viděli/zažili :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » srpen 3, 2015, 2:20 pm

Tak tady pár fotek z Českého krasu...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Liandra » srpen 4, 2015, 7:07 pm

Nádherné fotky. Předpokládám, že sis to se synem parádně užil. Kde jste všude byli? Já v této oblasti byla před lety, ale pouze na Karlštejně.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » srpen 4, 2015, 7:29 pm

Karlštejn jsme vynechali, jenom jsme zašli do muzea voskovek a betlémů. Hlavně jsme prošlapali všechno kolem Zlatého koně, Ameriky a Srbska (Alkazar, Bubovice). Asi před dvaceti lety jsem tam byl s kámošem na čundru, takže jsem si znova prošel známá místa - Lom na kobyle, Kodu a hospody, kde jsme tenkrát vegetili. Nejvíc se ale klukovi asi líbilo hledání zkamenělin. Ten batoh se pak nedal unést...
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Odifus » srpen 5, 2015, 8:06 am

moc pěkné fotky...
do Srbska a okolí jsme jezdili s kámošema když nám bylo něco okolo 16 let... je to tam nádhera... lezli jsme všude možně až si dnes lámu hlavu jak jsme to mohli vůbec přežít...
cca za 14 dní se tudy chystam projít, tak si taky zavzpomínám...
jak jste tam byli dlouho? spali jste ve štolách nebo ve stanu, pod celtou nebo jinde?
Na tohle se hrozně těším, až s sebou budu brát mého kluka, ale tomu teprv budou 3 tak si zatím musim vystačit se psem. i když taková věrná němá tvář je kolikrát nejlepším přítelem...
Kolik je vůbec tvému klukovi, smím li být tak smělý...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » srpen 5, 2015, 9:12 am

Vezmu to od konce. Klukovi je 12, spali jsme v penzionu v Rovině (už na to stanování nejsem a kluk se bez tabletu ani nehne...) a byli jsme tam týden, který strašně rychle utekl.
Tenkrát před lety jsme spali pod širákem, v jeskyních, v tunelu na Kobyle, na nádraží, v seníku a tak všelijak podobně... Vůbec je zajímavé, že když si sebou nevezmeš stan, každou noc prší.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Odifus » srpen 5, 2015, 11:54 am

To my se vždycky vyškrábali do Shullerovi jeskyně, tam pár nocí prozevlovali s výletama po okolí a do hospody na nádru v Srbsku a pak jsme se vydali přes Karlštejn, Ameriky, Mexiko a všelijaké zatopené lomy do Mořiny na fotbalové hřiště do výčepu, kde vždycky byla nějaká tlupa vandráků a tam se pilo a spalo na hřišti... Tam nás to jednou hrozně vytopilo... nepomohla ani stříška co byla na zahrádce u hospody... pršelo vodorovně... stany jsme nikdy netahali...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor