Hry

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Hry

Příspěvekod Odifus » březen 12, 2014, 5:15 pm

Hola... mam dotaz... máte někdo X box 360 a zároveň i zkušenost s Flashnutim onoho přístroje?...
vím, vím... je to čuňárna a krádeš a buhví co ještě, když si hru stáhnu a nekoupím, ale přece jen o tom uvažuju... ruku na srdce... spousta her jsou fakt kokotiny, které si díky bohu zatím jen pujčuju od kámošů, ale koupit si to protože na to byla super recenze a i přes to mě to nebude bavit, jsou pro mě vyhozené peníze... viz "Dantovo peklo" příběh hezkej... grafika super, ale jinak nuda až do boha... nekonečná rubačka a skákačka...
na druhou stranu teď hraju Red Death Redemtion a to bych si klidně i koupil... takže tak...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » březen 12, 2014, 10:50 pm

V pohodě kolego my tě soudit nebudem .-) Já vlastnil Xbox 360 flešnutý a dohrál jsem na něm asi 50 her, takže to byla pořádná čuňárna. Red je super hra. Ono flešnutí není špatné, ale ten fleš se musí jednou za čas obnovit, už nevím jak přesně to je a jak je to teď daleko. Teď jsou jiné finty a to, že ti ho jakoby nabourají a můžeš se píchnout do PC a hrát přímo Isa her, nemusíš nic vypalovat. Jinak vše kolem najdeš tady. Jsou tam i tutoriály atd.
Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » březen 13, 2014, 3:52 pm

jj... o tomhle foru už mi říkal i kolega a odtud mam právě i toho Flashera u kterého si to asi necham udělat... nejspíš do toho pujdu...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Syzygy » březen 13, 2014, 6:38 pm

No já vám hoši nevím... Sice mám rád rýži, ale oči z toho ještě šikmý nemam, takže pro mě je PC jediná existující herní platforma :D
Snad se nedožiju doby, kdy se budou hry dělat jenom na konzole.
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Lacrimas » březen 13, 2014, 10:25 pm

Taky jsem byl zarytý PC hráč a konzole jsem odsuzoval, ale pak jsem jim nějak přišel na chuť, (hlavně to pohodlné ležení na posteli s ovladačem v ruce a pokud si nedáš žádne pomocné prvky, jako je automíření atd. tak je to mnohdy težší a větší výzva než na klávesnici) ale je fakt, že delší dobu dost brzdily vývoj her, ale to se snad s příchodem PS4 a Xbox One změní...
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » březen 14, 2014, 6:55 am

no já v tom mam jasno... PC co mam doma rozžvejká možná tak Half-life nebo diablo 2 (což na něm taky pařím) ale nic novějšího nebo náročnějšího bych ani nezkoušel... za ty nervy mi to nestojí... no a pořád upgradovat, kupovat nové paměti, grafické karty a buhví co ještě, tak na to nemam ani nervy, ani znalosti a už vůbec ne prachy... a na to že si občas něco málo zahraju aniž bych prohodil myš oknem, protože se to seká nebo aby si tam holky občas zablbly s Kinektem tak na to mi X box naprosto vyhovuje...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » březen 14, 2014, 9:11 am

Odi, tak to každopádně :-) Mě svědí prsty na PS4, koupit levně vyzkoušet, zahrát si Killzone a zas poslat dál :-) Jinak hraji momentálně jen na PC :-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Papri » březen 15, 2014, 1:22 pm

Tak ja sice vlastnim starickou srdcovou ps1 ale jinak jsem ciste PCckar. PC mam propojene pres HDMI s televizi, k tomu 2 beztratove gamepady (microsoft, klasicky X360) ktere podporuji zatim vsechny hry co jsem hral, nemusim nic nastavovat, automaticky se mi prizpusobi interface a rozlozeni tlacitek jako kdybych hral na xboxu. Na steamu mam ted cca 130-140 her.. a diky steam big picture si cely steam muzu ovladat pekne z gauce gamepadem. Takze kdyz chci tak mam vlastni konzoli s nesrovnatelne lepsim vykonem a lepsi grafikou. A kdyz hraju strategii nebo neco podobneho, neni problem zasednout k monitoru a vzit do ruky mys. Nevim jak silny zdroj maji konzole ale rekl bych ze pc+tv zere vic, ale to je asi tak jedina nevyhoda kterou bych videl.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Syzygy » březen 15, 2014, 2:52 pm

Jediný nutkání pořídit si konzolovej ovladač jsem měl u Dark Souls, který byly s myší + klávesnicí naprosto nehratelný. Ale asi bych si připadal jak retard sedět u 17" s Xboxovym padem v ruce. :D

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Papri » březen 15, 2014, 4:44 pm

Tak u DS je to opravdu povinnost. I tak jsem ho nedohral i kdyz na to kam az jsem dolezl jsem po pravu hrdej :D Gamepad mam hlavne na hopsacky typu rayman, shank nebo super meat boy a 3rd person akce jako je Arkhamska Batmani serie, AC, Alan Wake atd atd. O sportech a zavodech se ani nezminuju to byla vzdcky samozrejmost. Jen je hrozny jak si clovek uvedomi ze veskery multiplatformni hry jsou primarne delany na gamepad a fakt by me ani ve snu nenapadlo jak jednoduchy to ovladani je. Je fakt ze vyuziti analogu se od dob PS1 opravdu zmenilo :D
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod k_e_ň_a » březen 15, 2014, 7:38 pm

Na soutěžení v arkádách a zejména letadlech, je pro mně gamepad jediná volba. A že už jsem jich za ty roky rozflákal, nebo prostě opotřeboval velkou spoustu :cool: Nejlíp se mi hrálo s Logitech-em F-310. Teď mám Precision za 50 kč přes bazoš :) ale ten bude s mým stylem hraní za pár týdnů v prdeli.
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Terror » březen 15, 2014, 8:12 pm

Přidávám si do seznamu "Věcí, které musím stihnout než umřu" - 2365. Vzít alespoň jednou do ruky gamepad.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Syzygy » březen 16, 2014, 12:06 am

Počkej, dědoušku, to chceš jako říct, že jsi nikdy třeba u kámoše neměl v rukách PS jedničku? (chápu, ne každý měl v rukách nějaké ty starožitnosti od Segy a podobné párbarevné ptákoviny, obzvlášť vzhledem k tomu, že to frčelo spíš v US) NHL '98 byla pecka jako prase :)

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Terror » březen 16, 2014, 10:15 am

Nikdo z mých kámošů nikdy žádnou konzoli neměl. Nejbližší konzole je za lesy, asi pět kiláků od nás a hlídá ji strašlivý Neznam Nevimkdo.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod k_e_ň_a » březen 16, 2014, 11:58 pm

Právě jsem domastil starou pecku Twin Cobra. Hra trvala přes půl hodiny a bylo třeba zmáčknout cca dvanáct tisíckrát tlačítko střelby. To by na klávesce asi nešlo :!:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Varg » duben 5, 2014, 3:45 pm

Lidi já bych měl prosbu.
Občas se stává že při koupi grafiky a nebo pc člověk dostává kartičku s bonusovým kodem
k rúzným hrám.Vím že tady nikdo WOT nepaříte tak kdyby jste náhodou dostali kod přímo k této hře
byl bych za něj nesmírně vděčný.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Syzygy » duben 6, 2014, 9:23 am

To je ale somrák :D

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Lacrimas » červenec 30, 2014, 12:34 pm

Opět super video na Dead Island, tentokrát na druhý díl :)

Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » listopad 28, 2014, 8:58 am

Hrajete tady někdo Magic The Gathering? Potřebovala bych poradit, jaké karty koupit.
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Thorleif » srpen 9, 2015, 5:15 pm

Liandra: Magicy jsem kdysi hrával rekreačně, ještě teda vlastním balíček, ale není s kým hrát a karetní hry na pc/tabletu mě netáhnou. Magicy jsou co do počtu karet a jejich rozumný kombinace do funkčních decků strašně komplexní záležitost. Začátečníkovi může dost pomoct kouknout se na nějakej report z turnaje, kde se uváděj rozbory buildů jednotlivejch hráčů a jejich strategie hry. Je to dobrý pro rozšíření povědomí o tom, jak se dá hra vést a co se dá nejlíp z jednotlivejch efektů karet jejih kombinací vytěžit. A pak vybírat karty do decku podle toho, jakou strategii chceš vést. Všechno se přitom odvíjí už od vybraný barvy decku, či jejich kombinace.

Zkoušel jste někdo Hotline Miami? Co na tuhle stylovku říkáte? Popřípadě, jestli vás zaujalo něco z indie scény? Jen tak pro zajímavost.
Thorleif
Metal Lover
Metal Lover

PředchozíDalší

Zpět na Pokec a Jiné