Co vás rozesmálo

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Co vás rozesmálo

Příspěvekod k_e_ň_a » březen 8, 2015, 8:32 am

:shock: a já to vidím dokonce pokaždé jinak :mrgreen: :finga:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod pan.balu » březen 8, 2015, 11:12 am

Lacri: v tom to není, mám hnědé oči a vidím bílozlatou ,dcera má taky hnědé a vidí modro černou :)

ono,jak je vidět v tom odkazovaném článku jsou to modročerné šaty takže....no to znamená? že my co vidíme něco jiného se už nemůžeme spolehnout na svoje oči ? :) že bysme měli mazat na oční ? :)
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » březen 8, 2015, 3:58 pm

tedka koukám že jsem zapomněl dát odkaz na ten článek

http://www.novinky.cz/koktejl/362914-sv ... zlate.html
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » březen 9, 2015, 2:18 pm

Tak to tak vypadá že jsem unikát... já totiž vidím Modro - zlatou a to zcela bez diskuse a rval bych se za to do krve... ztejně jako za můj hnědej svetr, o kterym má žena tvrdí, že je zelenej :D
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » březen 10, 2015, 9:26 am

dneska jsem narazil na vysvětlení :)

http://www.videacesky.cz/navody-dokumen ... -tyto-saty
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » červenec 25, 2015, 7:53 pm

Dopis primátorovi m. Brna (20.6.2015)
Vážený pane primátore, jsem občankou České republiky a bydlím v Brně. Často pracuji jako lektorka efektivního rodičovství, tedy práce s rodinami, převážně ženami, věcmi týkající se výchovy dětí i osobního růstu rodičů v rodině. Jak to souvisí s předmětem mého mailu? Chtěla bych Vás upozornit, že na území Brna, konkrétně v kempu na Oboře se má ve dnech 26. - 27.června 2015 konat festival "HELL FAST ATTACK" "Peklo útočí rychle". Jsou to nechutné satanistické skupiny z Evropy (Ukrajina, Německo, Polsko, Španělsko,Česká republika, Řecko), které otevřeně vybízí ke zlu a nemorálnostem, zlo ctí a odevzdaly se mu. http:// www.hellfastattack.com/ - Odborníci o tom mluví jako o veřejných rituálech a obřadech. Nepřináší to okolí žádný klid ani spokojený život, ale snaží se tím manifestovat a přivolat neklid, rozkoly, agresi, výsměch životu v ohleduplnosti a lásce jednoho k druhým. Mladí lidé, kteří se na festival chystají jsou většinou nic netušící mladí, kteří jdou za senzacemi a nějakou vzpruhou. Berou to jako zábavu. Jsem přesvědčena, že pro ně účast na takové akci, znamená nebezpečné ohrožení jejich zdravého přirozeného, osobnostního, charakterového a duchovního vývoje. Taková produkce utváří agresivní atmosféru a silně ovlivňuje i život člověka, který se tomu otevře. Často si dnešní rodičové neví rady s výchovou svých už poněkud starších dětí (13 - 15 - 18). Vlastně i těch malých. Ale těm mohou ještě zabránit, do určitého věku. Pokud je festival veřejnosti dostupný, nikdo netuší co to v sobě skrývá za zlo. Mnoho mládeže se tam může zajít pobavit. Z praktického hlediska by se dalo předejít tomuto rozsévání zla a nenávisti vůči morálnímu životu občanů, kdyby jste mohl tento festival zrušit na území Brna a tím i České republiky.
Navíc lze s velkou pravděpodobností předpokládat, že by došlo během akce k nejednomu naplnění skutkové podstaty
trestného činu - v oblasti hanobení morálky a lidské důstojnosti (v textech, gestech a projevech účinkujících a dalších účastníků akce) nebo v oblasti drogové problematiky, popř. oblasti hygieny (nadměrná hlasitost produkce).
Stojíme za Vámi v modlitbách a s přáním uchovat atmosféru Brna klidnou a zdravou v přátelské a plodné atmosféře spolupráce spořádaných občanů. Mnozí věřící a představitelé občané České republiky zaujali svůj postoj proti tomu i formou modliteb a půstů za ochranu obyvatel, našeho města i celé České republiky. Nebyl byste v tom sám se svými spolupracovníky, myslíme na vás. Je to důležitá součást určitého boje proti zlým věcem a praktikám v této oblasti. Děkuji za zvážení a čin podle své nejlepší vůle. Švábková Ivana, Brno poradkyně a lektorka efektivního rodičovství,

........................

:D :D :)
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k_e_ň_a » červenec 25, 2015, 11:31 pm

čoveče mně to vůbec k smíchu nepřijde :mrgreen:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod pan.balu » červenec 26, 2015, 12:04 pm

Nejlepší reklama je ta kterou nemusíš platit a přece spolehlivě upoutá pozornost ,ostatně není to poprvé co by bohomilné obyvatelstvo rádo zakazovalo ,koncert Iron Maiden se na Slovensku také neobešel bez ... reklamy

Festival proběhl v klidu a pohodě , jako vždy a oněm pánbíčkářům jejich modlitby a půsty byly hovno platný -takže všechno dopadlo tak jak mělo :cool:
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k_e_ň_a » červenec 26, 2015, 4:12 pm

Ale však jo. To je přece jasné, že jedna bláznivka těžko může ohrozit takové zavedené bezproblémové akce. Ale ani s tou reklamou to nebude tak horké..Já se nesměju spíš protože si říkám, jak může být někdo tak mimo ;-)

Pamatuju kdysi jakousi potvoru jménem Christa Jenal - ta dělala ale jinší divočárny v německu a u těch jejich prohlášení jsem tehdy tak moc klidný nebyl teda :)
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Odifus » červenec 27, 2015, 11:44 am

Bože, ty to vidíš... :mrgreen:
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k_e_ň_a » červenec 27, 2015, 7:49 pm

Nic nevidí, protože není :) Moje babička to říkala :D "však tam byl tam nahoře tou raketou ten rusák - a nic tam neviděl, tak co.." :cool:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod silmarill » červenec 27, 2015, 8:18 pm

to je v poho, proti festivalu Gothoom bola minulý rok petícia, podpísalo vyše 16000 bohabojných kresťanských duší :) dokonca sa na tom snažili priživiť politici za kresťanské strany, aktivisti napísali pár uplakaných blogov ... a aj tak bolo prd z toho :D festival začal bez sebemenších problémov, prišla tam protestovať len jedna zvestovateľka apokalypsy s obrovským krížom a ešte nejaký kapucín ktorý tam predával "koláčiky priateľstva".

tento rok po Gothoome neštekol ani pes. a pritom má taký trollovací názov: "Gothoom 6,66 God is not home" :cool:
silmarill
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod pan.balu » srpen 2, 2015, 3:59 pm

jj,ted jsem si nějaký čtení našel,docela prdel

http://www.peticie.com/gothoom_2014_otv ... dentovi_pz :D
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » srpen 2, 2015, 4:00 pm

:cool: :D :)
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » srpen 3, 2015, 7:11 am

:D :D Dokonalý :D :D
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » srpen 3, 2015, 8:04 am

:) by mě zajímalo,kdo to je ten growler,resp. z jaký kapely :)
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Liandra » srpen 3, 2015, 9:19 am

To už jsem taky viděla :-) Podle této stránky je to australský wrestler žijící v Japonsku. Jestli jsem to přeložila správně.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... songs.html
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Lacrimas » září 6, 2015, 8:37 am

To si dělají prdel...:D

Lacrimas
Moderátor
Moderátor