Co vás nasralo

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Co vás nasralo

Příspěvekod Varg » únor 19, 2014, 7:05 am

Až budete vědět něco více dejte vědět.
To samé i odkud stahovat.
Já jsem s toho nějak paf.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Lacrimas » únor 19, 2014, 8:57 am

OK Vargu budem informovat. Balů přesně, jak jsem psal a ročně 300 kč což je pohoda...někdo, ale píše, že mají občas porouchané data a nejsou k tomu zaznámy pro opravu dat. Tomuhle nějak moc nerozumím. Ale asi do toho stejně půjdu...
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 19, 2014, 4:52 pm

Share-rapid oficiálně oznámil, že cca do pátku by mělo být zase všechno OK (prý probíhá přesun dat na nové servery)

Tak uvidíme :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 25, 2014, 10:31 am

zdá se že sharerapid opět fachá ,kredit mám pořád stejný,takže snad se jim to povedlo :cool:
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » únor 25, 2014, 10:39 am

tak snad teda v poho...
jinak zrovna mi do mejlu přišlo toto:

Žádost o souhlas se zasíláním informací a novinek http://www.superbshare.com

Najdete zde miliony souborů, free stahování nebo placené s rychlostí až 1Gbps na uživatele.
Akce pro nové registrace 5 000 bodů bonus při jakémkoliv dobití (např. 300GB dat).

Jste původní uživatel share-rapid.com, který přišel o svá data a kredit? Zaregistrujte se s možností stáhnout si svá původní data a při zakoupení jakéhokoliv datového balíčku získáte bonus také.
http://www.superbshare.com/sign/sr

Tiskové prohlášení:
http://www.superbshare.com/documentation/press
http://www.superbshare.com/documentation/press-two

SuperbShare

Obsah tohoto e-mailu je obchodním sdělením společnosti Bonsatero s.r.o. Nepřejete-li si, abychom Vám obchodní sdělení nadále zasílali, kontaktujte nás e-mailem na info@superbshare.com nebo klikněte ZDE.
Tento e-mail byl vygenerován automaticky. Neodpovídejte tedy na něj. Pro zrušení zasílání obchodních sdělení, prosím, využijete výše uvedený odkaz.
Bonsatero, s.r.o., se sídlem Politických Vězňů 912/10, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 215949, IČ: 021 35 396.
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 25, 2014, 10:55 pm

Mně zase přišlo tohle:
Vážení uživatelé,

jak jsme Vás již informovali na stránkách sharerapid.cz, z důvodu neochoty majitele a poskytovatele serverů projednání vzniklé situace jsme byli nuceni vše vyřešit jinou cestou, a to tak, aby se vše co nejméně dotklo Vás, uživatelů služby ShareRapid.

Toto řešení však nebylo možné udělat ze dne na den a proto řada z Vás mohla nabýt mylného dojmu, že služba Share Rapid jako taková zcela skončila a tím pádem jste přišli o vše, co jste do této služby vložili.

V posledních dnech došlo ke kompletnímu předělání systému, který Vám, uživatelům služby Share Rapid, bude k dispozici. Samozřejmě jsme si vědomi možných vzniklých nepříjemností a tyto se Vám budeme snažit kompezovat v podobě bonusového kreditu nebo paušálu na sharerapid.cz.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

- jako jediný oficiální web používejte http://sharerapid.cz

- NEPOSÍLEJTE A NEVKLÁDEJTE žádné údaje a hesla na http://www.superbshare.com/sign/sr, jak Vás nabádá text na naší původní stránce share-rapid.com. Pokud zde dvé údaje vložíte, nemůžeme Vám garantovat, že Vám někdo "nevysaje" Vaše GB.

- pokud Vám nesouhlasí stav účtu, napište nám na info@sharerapid.cz

Omlouváme se za možné nepříjemnosti spojené s přechodem na sharerapid.cz a věříme, že i nadále budete využívat našich služeb.

ShareRapid.cz
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Varg » únor 26, 2014, 6:14 am

Tak co jsem už pozjišťoval tak ten Superbshare je pěkný podvod na lidi.
Každopádně share začíná pomaloučku fungovat tak jsem zvědav.
Zatím tam bohužel není skoro nic uploadnuto,ale jak znám warezáky ono se to rychle zaplní.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Lacrimas » únor 26, 2014, 4:09 pm

Tak já se hlavně obávám, že díky tomu výpadku už lidi přestanou uploadovat. Doufám, že se mýlím...:-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » březen 2, 2014, 10:13 pm

Tak vypadá to že share rapid žije,jenže ta rychlost stahování je tragická.
Jinak nevíte někdo co se děje s ulož to?
Jakmile stahuji jakýkoliv soubor prostě mi to spadne.
Nedaří se mi stáhnout už vůbec nic.
Nejdříve mi to ukáže dobu stahování třeba 45 minut pak to pomalu stoupá až na 5 dní a bum je
to v prdeli.Začínám s toho být dost nasraný.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Syzygy » březen 2, 2014, 10:57 pm

Třeba že ulož.to stálo od samýho začátku za hovno a bylo vždy nestabilní..?
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod pan.balu » březen 2, 2014, 11:46 pm

o uložto nic moc už nevím,od té doby co webshare má těch třicet kč za měsíc neomezenýho sosání z ničeho jiného téměř netahám
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » březen 3, 2014, 6:59 am

A je nějaké forum které nabízí linky na webshare?
Myslím něco ve stylu share rapid fora?
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Odifus » březen 3, 2014, 7:12 am

taky nevim... včera jsem tam něco stahoval, ale ani jsem nějak nevěnoval pozornost jak to stahuje a vlastně ani nevim jestli se to stáhlo... to se kouknu doma...

Jinak co se týče Ulož.to všeobecně, tak já s ním nikdy problémy neměl ani co se týče stability ani rychlost mi nikdy nepřišla nikterak tragická a vždy jsem tam našel téměř vše co jsem potřeboval (muziku jsem tam teda moc nehledal) takže pro mě osobně je naprosto nepochopitelná rozšířená nenávist a pomlouvání tohoto serveru... stal se z toho takovej Mainstream... téměř všichni z ulož.to stahujou, když je zradej jejich oblíbené servery tak po něm sáhnou, ale všichni na něj nadávaj aby byli In...
možná jsem nenáročnej nebo počítačovej důchodce, ale mě na spoustu věcí bohatě stačí...
no, ale jestli je tam teď zrovna nějakej problém a nejde stahovat tak věřim, že to nasere.... o tom žádná :cool:
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Syzygy » březen 3, 2014, 1:36 pm

Odifus píše:Takže pro mě osobně je naprosto nepochopitelná rozšířená nenávist a pomlouvání tohoto serveru... stal se z toho takovej Mainstream... téměř všichni z ulož.to stahujou, když je zradej jejich oblíbené servery tak po něm sáhnou, ale všichni na něj nadávaj aby byli In...

Co si o mně ku*va myslíš? Že sem nějakej lobbista od edisku nebo co? Myslíš, že mám zapotřebí bejt in? :mrgreen:

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod pan.balu » březen 3, 2014, 3:26 pm

Varg - to nevím,nejspíš takové není ,dělám to tak že ,to co potřebuju ,tak tam zkusím dát vyhledat ,nebo si řeknu ,na warforum.cz kam chodím asi nejčastěji pro filmové novinky ,konkrétním uploaderům at to či to dají nawebshare,velkou výhodou je až 20Gb velikost uploadnutého souboru,nemusím tahat deset - 20 partů,zjistit při rozbalování že je jeden z nich vadný atd.

mě to tedy vyhovuje a myslím si po čase ,když nic nezmění budou jedničkou,protože uložto šíleně promazalo ,některé tituly prostě nejsou (např. Vlk z Wolf Streetu coby nejstahovanější film z poslední doby) ,sharerapid se podle mě z té rány nevzpamatuje ,jakýkoli link z doby před oním výpadkem mě přesměrovává na ten superbshare či co to je a nové linky bez této vady nejsou,tedy uploadeři neuploadují
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » březen 3, 2014, 4:37 pm

Já s uložto problém nemám. Zatím. Co se týče share-rapid, myslím, že jsou v háji alespoň na nejbližší dobu, teď mám účet na fastshare, hodně lidí tam dává filmy, které sháním.

Lobbista - když nejsi in, jsi out. Oboje vyjde nastejno. Lepší je být above.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Odifus » březen 3, 2014, 8:31 pm

Syzygy píše:Co si o mně ku*va myslíš? Že sem nějakej lobbista od edisku nebo co? Myslíš, že mám zapotřebí bejt in? :mrgreen:

bylo to myšleno všeobecně... no neřikej, že na tom něco neni... ulož.to je prostě takovej šikanovanej Lojza a já s Lojzou nikdy problém neměl tak jsem se ho zastal toť vše... tak se hned nečerti... :P
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Syzygy » březen 3, 2014, 10:42 pm

Odifus píše:
Syzygy píše:Co si o mně ku*va myslíš? Že sem nějakej lobbista od edisku nebo co? Myslíš, že mám zapotřebí bejt in? :mrgreen:

bylo to myšleno všeobecně... no neřikej, že na tom něco neni... ulož.to je prostě takovej šikanovanej Lojza a já s Lojzou nikdy problém neměl tak jsem se ho zastal toť vše... tak se hned nečerti... :P

Fakt nechápu o čom točíš.

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Syzygy » červen 17, 2014, 9:30 am

Včera/dnes jsem měl oh, tak krásný den, že ani nemám slov...

Je to už přes tři neděle, co jsem se přestěhoval z mého rodného hnízda do Havířova. Práci jsem měl předem domluvenou od firmy, u které jsem pracoval ve Dvoře Králové, která je zde na Ostravsku velmi rozšířená, šlo jen o to, že budu přidělen jinému koordinátorovi. Take ještě, než jsem odjel, volal jsem si s panem koordinátorem S. a ten básnil, jak je vše domluvené, jak až přijedu, sedneme spolu do kancl, domluvíme se a budu mít práci.
No, za ty tři neděle jsem akorát věčně poslouchal "Já něco seženu a v den xx se vám ozvu." Nikdy se nezoval, vždycky jsem ho musel uhánět, dokud mě to nepřestalo bavit. Pak se mi po čase ozval pan koordinátor Š., že by pro mě měl job. Já byl nadšen. On se neozval.

No, v pátek se nakonec přeci jen ozval a domluvili jsme se, že půjdu v pondělí na odpolední ve firmě Varrok v řiti světa jménem Rychvald. No co, práce trochu nudná, ale nic, co by se nedalo přežít. Spíš mě sralo to, že mi na nohy dal o 4 čísla menší nazouváky (ocelová spička na gumě, dáte si to přes botu), protože boty jsem ještě nenafasoval a větší nazouvák neměl. Ačkoli jsem myslel, že mi nohy upadnou, nějak jsem to přežil až do konce šichty. Cajk.
Mimochodem, když jsem šel do práce, tak jsem si omylem vzal špatnou tašku, takže namísto mikiny a svačiny jsem s sebou měl učebnici angličtiny.

Od Varroku se do Havířova jede autobusem k městskému úřadu, odkud člověk přesedne na bus do Havířova. Bohužel, onen "šichťák", k městskému úřadu byl před časem posunut o 5 minut a kolegové říkali, že se stává, že přípoj prostě jede dřív nebo tak, a že se to ne vždy stíhá. No, byl jsem z toho pěkně v kýblu.
O to krásnější bylo, že "šichťák" měl 5 minut spoždění, takže jsem neměl ádnou šanci se pak od městského úřadu dostat domů.

Takže si představte, že jste v nějaké prdeli světa, kde to absolutně neznáte, nějakých 20 minut od domova, tak pozdě, že nikde ani živáčka a musíte se dostat dom. Nebudu popisovat veškeré strasti mé cesty, při kterých jsem se nasral ještě stonásobně víc, no domů jsem se dostal za necelé tři hodinky a to mě posledních 10-12 kilometrů svezl taxikář, který se vracel domů a zželelo se mu mě.

Takže jsem dneska nad ránem dorazil na kost zmrzlý a zcela fyzicky zdevastovaný. Když jsem se donutil v deset ráno vstát, abych dal vědět šéfovi, že ve Varroku opravdu dělat nemůžu, ten se mnou ještě mluvil jak s největším zmrdem, co se mu vysral na job.

Jó, když se holt daří...

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Lacrimas » červen 17, 2014, 2:05 pm

No masakr :-) V tvém případě by se asi hodilo mít auto :-)
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Pokec a Jiné