Všeobecně o Hokeji

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Všeobecně o Hokeji

Příspěvekod Varg » únor 20, 2014, 9:03 pm

Tak nějak nevím.
Tohle by bylo in tak před 15 lety dnes už si myslím že ne.

Fandím Finům ti ještě nemají zlato.
Hlavně ať to není Kanada.
Ta hraje hovno a zase by se chvástala jak super má tým.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Angaroth » únor 21, 2014, 3:48 pm

Tak nic Finové mimo hru a teď doufám, že nebude finále Švédsko - Kanada :(
Angaroth
Metal Beast
Metal Beast

Příspěvekod Geryon » únor 21, 2014, 9:34 pm

No zápas SVK a CR dopadol pre čechov dobre,slováci to zase posrali.Zasluzene 11 ty.
Finále- Kan:Sve...držím palce švédom,ale trošku sú favoritom kanadania.
Boj o bronz- USA:Fin...držím palce fínom no amíci hraju lepší hokej.
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Papri » únor 22, 2014, 9:25 am

Tak dopadli jsme tak jak se dalo cekat. Ceska vycuranost uz davno nestaci a zatim co se drive slabsi tymy dotahli na svetovou spicku, my sme 15 let porad na stejnym miste. Ted jen tak zuby nehty drzime to seste misto kam taky po pravu patrime. Slovaci jsou na tom jeste hur, ale to jen pro to, ze my na tom byly po rozdeleni lepe, jinak bych rekl ze je ten upadek stejny. Svycari s tim jejich antihokejem at se jdou bodnout, a to jsem jim fandil, jenze minuly rok to byl tym ktery vetsinu souperu prebruslil a prestrilel, ted to bylo jak koukat na reckej fotbal, 1 gol a branit, golman tech 40 strel chyti. Podle zasluh a hry by si zaslouzily finale Svedi a Amici, bohuzel je to jinak. 100% to preju svedum, kanada nebyla pomalu schopna dat 2 goly lotysum, i kdyz teda ty maj skvely golmany, narozdil od pavelce, my jak nemame v brane zazrak typu Hasek tak sme jalovy. Bronz preju ale finum, mile me prekvapily a zaslouzi si to, uz jen kvuli tomu ze vyradily rusy.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Geryon » květen 10, 2014, 9:10 am

MS hokej 2014 Bielorusko.
A skupina...vyzerá dost ťažká ale velmoci niesu tak nabité ako inokedy takže papierovo slabšie krajiny sa budu chciet vytiahnuť
B skupina...vyzerá lahšia no o to bude zaujmavejšia a takisto sa tí slabší budu chciet vytiahnuť
Včerajší zápas CR vs SR bol zaujmavý...uprimne bol lepší team ten český..no slovenská hra bola dravá a nedostatky dopilujeme.
Kanada zakopla a vidieť že je porazitelná. Svedsko aj ked este nehralo takisto bude porazitelné
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Terror » květen 10, 2014, 3:55 pm

Vyhrát může kdokoliv. Jako favorita ovšem vidím Rusko. Když se stane zázrak (třeba přijede Židla a začne v přesilovkách dávat góly), může vyhrát i Česká Růžovka.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Odifus » květen 13, 2014, 7:08 am

Vidím to stejně jako Terror.. jen bych přidal, že v pěti se hraje určitě lépe než ve čtyrech nebo dokonce ve třech, což jsme mohli krásně vidět včera s Kanadou... Kluci hrajou jinak krásnej hokej... rychlej, útočnej a střílej jak o život... hodně se mi líbí i napadání protihráčů při oslabení jak nedaj soupeři moc prostoru pro kombinování... v posledních letech to při oslebení byly spíš takový 4 sloupy které čekaly co bude...
jo a já si budu muset dávat pozor na hubu, protože pak když pujdu o přestávce na hajz tak neuslyšim malou jak si v pokojíčku hraje s panenkama a říká "ty vole to snad neni možný!!!"
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Papri » květen 13, 2014, 10:14 am

No.. vcera to byla skoda, ale porad lepsi prohrat o gol s kanadou nez dostat bura od frantiku :D Ty uz maji skalp ruska, kanady a slovenka, tohle hlava nebere. Slovensko - totalni kolaps ve treti tretine. Celkove maji skore 0:8 jen ve tretich tretinach, asi chybi zkusenosti a pevne nervy jinak si to nedokazu vysvetlit. Jinak CR hraje pohlednejsi hokej nez pod Huhlou, ale sebelepsi trener uz nas taky nezachrani.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Varg » leden 11, 2016, 9:21 pm

Jejda tady se dlouho nic neděje :)

Tak co říkáte na výkony Jardy Jágra?
Já jsem nesmírně rád že zavřel hubu všem pochybovačům a ukazuje kdo je tady legenda.
Ten chlap má snad troje plíce a nohy vyztužené titánovou trubkou.
Jsem zvědav jak dlouho se ještě udrží v takové výkonnosti jakou má teď.

No a samo nesmíme zapomenout na Petra Mrázka s Detroitu.
Po dlouhé době máme opět brankáře který je jedním s nejlepších na světě.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod pan.balu » leden 16, 2016, 11:10 am

jj, v jeho letech a vlastně kdekoliv kde je vede téměř vždy bodování klubu . to je ukazatel který mluví za vše, je jedním z mála hráčů který dovede rozhodovat zápasy a svůj klub táhnout
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k_e_ň_a » únor 9, 2016, 10:23 pm

Kód: Vybrat vše
Pro zobrazení obsahu kódu se registrujte nebo přihlašte.

:arrow: je to krásné :cool:
Obrázek
k_e_ň_a
Metal Slayer
Metal Slayer

Příspěvekod Geryon » září 26, 2016, 9:20 am

No Svetový Pohár sa blžíi ku koncu. Team Europy vo finale proti Kanade čo je prekvapenie a Rusi so Svedmi o 3. miesto.
U mna su dve prekvapenia turnaja. 1. prekvapenie - USA si ani neškrtlo na turnaji a 2. prekvapenie - ze Team Europy je vo finale.
Ceskemu výberu chýbalo viacero zvučných mien a aj Jagr. Povedzme si na rovinu že Jagr je naozaj ten typ hráča ktorý zocelí mužstvo a aj toto muzstvo kebyze je v nom by potiahol aj do finále. :cool:
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Terror » září 26, 2016, 2:45 pm

Jágr už toho má dost a vůbec se mu nedivím. Náš hokej je upracovaný a neefektivní. Tečka.
Co se týče týmu Evropy, je pro mne stejným překvapením, jako pro Geryho. Na druhou stranu si přiznejme, že nebýt našeho Kempného, který jim podsunul gól v prodloužení, vůbec by nepostoupili.
Myslím, že ve finále se už žádné překvapení konat nebude a Kanada je zválcuje během dvou zápasů.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Varg » září 27, 2016, 5:19 am

Bohužel.

Náš hokej jen chřadne což je dlouhodobý důsledek práce s mládeží.
Mladí kteří mají talent hned utíkají do NHL kde se pořádně ani neuchytí a hrají nějaké nižší soutěže.
Naopak Kanada má mládež na vynikající úrovni a hlavně mají z čeho neustále vybírat.

Jako tým je nemám rád (tedy hlavně tu zkurv...ufňukanou buznu jménem Crosby)
Budu fandit Evropě i když vím že marně.

Jinak Jardovi se nedivím tam by si jen pokazil náladu nic víc.
V jeho věku už je znát každý neúspěch daleko víc než kdyby mu bylo dvacet.
Hlavně ať se mu daří u Pantherů.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Odifus » září 29, 2016, 2:23 pm

Já myslím, že jsme neměli špatná jména v mužstvu... hlavně golmani podrželi, což je po čase příjemné sledovat...
Jágr mi v nároďáku nikterak nechybí... mam ho rád, ale přijde mi, že se to snaží až moc brát na sebe a ostatní na něj taky zbytečně moc spoléhají, což u kolektivního sportu není ideální.
Výsledky jsou sice utrápené, ale i tak mě to pořád baví. A i když jim už nikdo nevěří, tak si stejně myslím, že skoro každej fanoušek se těší na turnaj a nějaký ten hlásek mu šeptá do ouška, že letos by to mohlo vyjít... tedy alespoň já to tak mam. jednou si říkám "hele tým poskládanej ze zvučných jmen, to by mohlo vyjít" a jindy zas "spousta mladé krve, ty by mohli být hladoví" faktem ale je, že ať je to jak chce tak jsme minimálně o třídu níž než Kanada. Ale to skoro všichni...
Mě se Kanadskej hokej líbí...hlavně to jak se dokážou přizpůsobit situaci a improvizovat a ne se tak krkolomě skládat do naučenejch pozic...
Výsledek druháho finálového zápasu vidím na 5:1 Kanada...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Odifus » září 30, 2016, 10:03 am

No tak to jsem se hodně přepočítal... ještě, že nesázím...
Sakra takhle to otočit v posledních minutách... až mi tě Slováků - tedy výběru Evropy bylo líto... hlavně Haláka.... To si chlapec nezasloužil...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Geryon » duben 24, 2017, 4:12 pm

Za necelé 2 týzdne MS v hokeji 2017. Co som postrehol tak český výber docela v pohode...slovenský ani moc nie, asi najslabší výber za posledné 4 roky. Svédom sa črtá silná obrana, Američanom mladý dravý útok, o Kanade ani nehovorím, čo meno to pojem, aj ked obranu maju trochu slabšiu a brankárov tiež. Rusi budu klasicky vyvážený na vsetkých postoch.Fíni klasicky turnajové muzstvo ktoré je vzdy čierny kôň, švajčiari domáci nemci a francúzi vzdy nebezpečný.
Kompletné súpisky este niesu ale zápasy budú mať náboj, cítim to :)..no co poviete vy nato? aké máte vy z toho pocity?
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Terror » duben 24, 2017, 6:27 pm

Já mám pocit, že už mi začíná být český hokej ukradený stejně jako celý český fotbal... Ale možná jim dám ještě šanci. Fotbalu ne.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Geryon » duben 24, 2017, 7:18 pm

A prečo ti je ukradnutý váš hokej ?...S tým futbalom sa nečudujem..éra Kollera,Baroša,Smicera,Nedveda atd vám uz skončila a akosi nevidím nejaké osobnosti ktoré by ich nahradili...
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Terror » duben 24, 2017, 7:48 pm

Nejde o nějakou éru. Jde o přístup. Pár nagelovaných šašků, co si hraje na hvězdy a na ME si to jedou hlavně užít... :vom:
To samé začínám vidět i v hokeji. Už tam prostě necítím srdce, touhu rvát se za národ a nechat na ledě všechno. A ty věčné omluvenky ze zámoří...
Terror
Metal dědek
Metal dědek

PředchozíDalší

Zpět na Pokec a Jiné