Všeobecně o Hokeji

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Všeobecně o Hokeji

Příspěvekod Geryon » duben 25, 2017, 6:56 am

No hej tie ospravedlnenky a castokrát aj výmluvy hrácov z NHL to má český a slovenský hokej rovnaký problem...A mozno to robia aj kvoli trénerom. Postrehol som ze nie kazdemu sa páči váš tréner Jandač...a nám zase Cíger.
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Varg » duben 25, 2017, 9:53 am

Tak tady to přesně vystihl Terror.
Já tam necítím srdce a to je zlé.
Že je náš fotbal v prdeli to je věc dávno známá,ale hokej šel do kytek hrozně rychle.
Já už mu šanci nedávám a je to asi o tom že nejsem správný fanda.

Postupem času jsem asi změnil veškeré hodnoty a priority a tam kde jsem před pár lety
nedokázal jít ven protože hrají naši tak dnes jsem raději s rodinou.

Jako přeji našim placku,ale když spadnou tak mne to nezasáhne :D
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Geryon » duben 25, 2017, 10:42 am

Chlapci, kebyze ste slováci tak zo slovenskej reprezentácie by ste boli viacej sklamaný :D Ak ste u českej reprezentácii vycitili ze to nie je ono, tak u slovenskej to uz je normálka :)...ja uz tiez kašlem viacmenej na SVK hokej...ja sa tesím na samotné zápasy aj keby hrá USA vs Rusko napriklad...alebo derby Finsko-Svedsko.
Aj tak docela trpnem pri hraní nasich hokejistov lebo castokrát prehraju s papierovo slabšími krajinami,..a ked hráme proti velmociam sa obávam aby sme debakel nedostali...tak uz radšej ani zapasy SVK nebudem kukat a vychutnavat si zápasy iných krajin.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod pan.balu » duben 28, 2017, 6:34 am

jo,i u mě už (dlouho) v tom není to nadšení a zápal pro věc . ted už mě to zbylo jen pro klubový hokej,no a když Pardubice poslední sezony hrajou tužku a tahle právě skončená byl extra vrchol tak radost ze záchrany v lize asi taky není to pravé ořechové ...

každopádně,letošní MS asi sledovat budu ,manšaft je letos mám pocit poskládaný dobře a cítím v levém koleně :) že by mohla být nějaká placka . co mě míjí naprosto jsou ty mohutné oslavy a čučení na velkoplošných obrazovkách atp. ,rád koukám bud doma s pár kámošema nebo ve vyřazovacích fázích v nějaké menší hospůdce
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Geryon » duben 28, 2017, 9:31 am

Jo mančaft máte docela kvalitný, tiež by som povedal, že priam medailový....Plekanec,Pastrnak,Cervenka,Gudas,Voraček,Mrazek,Kindl,Kempny..atd...včera v prípravnom zápase sa mi docela pozdávali títo hráči ako : Rutta, Holik, Lev.
Myslím si, zeby bola skoda, keby Holíka dali preč, aj ked má prist Plekanec a bude v 1. formacii...Možno vám príde aj Krejčí...myslím si ze 2 elitné formácie budete mat určite.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod SuRkoM » duben 28, 2017, 12:35 pm

Geryon píše:Chlapci, kebyze ste slováci tak zo slovenskej reprezentácie by ste boli viacej sklamaný :D Ak ste u českej reprezentácii vycitili ze to nie je ono, tak u slovenskej to uz je normálka :)...ja uz tiez kašlem viacmenej na SVK hokej...ja sa tesím na samotné zápasy aj keby hrá USA vs Rusko napriklad...alebo derby Finsko-Svedsko.
Aj tak docela trpnem pri hraní nasich hokejistov lebo castokrát prehraju s papierovo slabšími krajinami,..a ked hráme proti velmociam sa obávam aby sme debakel nedostali...tak uz radšej ani zapasy SVK nebudem kukat a vychutnavat si zápasy iných krajin.

No je síce škoda, že sa zo zámoria nikto neukáže, ale možno mladí chlapci prekvapia. Čo takí 18-roční? Netreba to brať tak skepticky :)
Reverend, Reverend is this some conspiracy?
Crucified for no sins
An image beneath me...
SuRkoM
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Odifus » květen 9, 2017, 7:36 am

Tak to mě se letošní výkon a hlavně přístup našich hráčů líbí...
Voráček, Pastrňák jsou naši největší kvality a snažej se jak jen můžou. Ohromná snaha je vidět i na Kovářovi kterému se až do včera bohužel nedařilo zakončit, ale to ho neodradilo. Náš bubák Gudas taky perfektně plní svou roli zdi, která střílí a sestřeluje, stejně tak šikovný Šimek a krásná hra nováčka Rutty, který když je na kotouči tak jsem v klidu.

Je pravda, že v posledních letech tam to srdce moc cítit nebylo, ale letos je to zatím jiné kafe... podle mě to ale bylo tím, že i když se snažili jak mohli, tak jim to tam prostě nepadalo a z toho pak vzniká frustrace,která působí otraveným dojmem. Když nejsou góly, není výhra a můžou se odvolávat třeba do boha. Letos jim to tam zatim celkem i padá tak to snad vydrží, Voráček se otřepe a ještě nám nějaký ten hezký hokej ukážou...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » květen 9, 2017, 12:13 pm

Tak já zatím viděl jen zápas s Bělorusy a nebylo to tak zlé.
Je mi líto Slováků,ale pokud bude sedět na lavičce Cíger nic se nezmění.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Geryon » květen 12, 2017, 9:01 am

Moje doterajšie hodnotenie slovenského, českeho hokeja a ostatních mužstiev na MS. :)
- Slovenské- ako uz Varg napísal, pod Cígerom je slovenský hokej slabý, tá hra nemá ani hlavu ani pätu, a 2-3 hráči ktorý sa naozaj snažia nás z biedy nevytrhnu.
Po MS vymenit trenerov a snád aj bojkot prestane. Este nám neskončili záchranárske práce, aj ked si myslim ze na 90% ostaneme v A divizii.
- Ceské- s Kanadou to bol vyrovnaný zápas..Janko Rutta sa aj mne dost páči, škoda jeho tyčky a Janko Kovár mal smolu v zapase s Kanadou, ale uz sa dostáva do pohody.
V zápase s Fínskom český hráči ukazali velku bojovnosť, klobúk dole, proste maju taku mentalitu nevzdavat sa pokial nie je zápas skončený.
Myslel som si ze Jandač asi nebude pre CR tou najlepšou volbou, ale zmylil som sa. Má dobrých poradcov ako Spačka aj Prospala.
- Fínsky hráči akýsi čudný, asi tam tiez niečo nieje v poriadku. Pod Jalonenom alebo Westerlundom hrali odost lepsie ako pod Märjamekim.
Kanada a najmä Rusko valia, Svedi maju docela problemy aj ked maju teraz velmi silný výber, USA hraju tiez dobre a zamiešaju karty,Francuzi hraju lepší hokej ako Nemci na domácich MS.
Lotyši a Nori hraju v pohode hokej, mali by zrejme postupit medzi najlepšiu 8- čku. Bielorusi budu radi ak sa zachrania, lebo myslim si ze Slovinsko im bude viac než rovnocenný súper.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod SuRkoM » květen 14, 2017, 9:14 pm

No hlavně by Slovensko na další šampionát jednoznačně mělo mít připraveny všechny hvězdy ze zámoří a poskládat trošku jinak tým, prostě to tento rok bojkotovaly ještě hůř, než za poslední tři roky. Cíger je sice takový nemastný - neslaný trenér, ale není zase až tak úplně na vině, neměl totiž ten kádr pořádně z čeho skládat. O historii našeho hokeje se nebojím, máme hodně schopné juniory (jak bylo možné vidět v zápasech v Poprade). Jen tak btw. pokud se Slovensku nebude dařit v roce 2018, nevadí, nevypadneme, organizujeme totiž ročník 2019 Bratislava - Košice :arrow: (tam by ale vypadnout nemuseli :D)

Co se týče Česka, věřím tento rok v semifinále, mají na to, hrozně bych jim to přál. Všem mužstvům přeji úspěch při zastavování Kanady, ta nesmí získat zlatý hattrick, ten mají pouze Češi :)
Crucified for no sins
An image beneath me...
SuRkoM
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Geryon » květen 19, 2017, 3:13 pm

SR a CR na MS 2017...SVK - tragedia, to co sa v SVK hokeji deje nemá obdobu , CR - najhorší zapas na turnaji práve s Ruskom, ktoré ho*no hralo..vela chýb obrany, česká hra mi miestami pripominala tragicku hru slovákov a preto to dopadlo ako dopadlo.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Varg » květen 19, 2017, 3:50 pm

Gery naprostý souhlas.
Bohužel naši hráli to na co mají.

Je potřeba se podívat pravdě do očí.
Pokud se nezlepší práce s mládeží půjde náš hokej srát stejně jako ten Váš.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod SuRkoM » květen 19, 2017, 3:52 pm

Rusko vyhrálo nad Českem, které předtím porazilo Finsko. Finové byli strašně špatní, ale porazili USA, které paradoxně vyhrálo 5:3 nad Rusama... Nechápu to :mrgreen: Playoff je krutá záležitost :?
Crucified for no sins
An image beneath me...
SuRkoM
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Geryon » květen 19, 2017, 9:58 pm

Rusko bolo zdolatelné a na nich viete zahrat. Aj my sme vedeli kedysi, ked hrávali hráci a nie mantáci co sa vyhovaraju na x vecí. A co sa týka Fínska, je to typicky turnajove muzstvo, mozno podcenované ale nebezpecné v tom, ze su nenápadný a mozno to bola aj ich taktika.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Terror » květen 20, 2017, 7:16 am

Fuck the puck.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Předchozí

Zpět na Pokec a Jiné