NHL

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

NHL

Příspěvekod Dathremar » červen 1, 2010, 9:01 pm

Sledujete niekto NHLku? baví vás to? Ja sledujem NHL od mojich šiestich rokov keď Red Wings vyhrali stanely cup, odvtedy sú mojím oblúbeným teamom.
Ešte mám rád team ako Montreal a NY Rangers. NHL som kedysi aj stávkoval, no teraz už nemám taký prehľad. Keď som bol malý a hrával som hokey mojími vzormi boli majster a pán elegán, moj najbolúbenejší hokejista NHL Steve Yzerman a kedže som bol Brankár tak z brankárov jednoznačne legenda Roy.

Ináč nejaké Video na pobavenie :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mg0NgC9yvLg[/youtube]
Láska k našej otčine, je našim zákonom!
Dathremar
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Re: NHL

Příspěvekod Belenus » červen 1, 2010, 9:18 pm

NHL sledujem rád,už takých 5 rokov asi.Aj kartičky som poctivo zbieral,to boli časy,mal si kartičku,ktorú nikto nemal a už si bol pán.Ale už nejako strácam prehľad,toľko zmien sa udialo,že potom sa len čudujem,že ten a ten sú v iných tímoch.Mojím obľúbeným tímom je Ottawa,potom mám rád Rangers,Detroit.A hokejbal si sem-tam zahrám,s Geryonom ich tam riadne valcujeme,však? :cool: A moji obľúbení hráči sú(alebo boli):Heatley,Spezza,Shanahan,Sakic,Forsberg.
Belenus
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Geryon » červen 2, 2010, 7:08 am

Tak toto je topic vyšitý pre mna(nás).NHL velmi oblubujem,som stálym fanúšikom tejto súťaže.Mojím oblubením teamom je Detroid,pretože podávajú jedny z najlepších výkonov v NHL.Dalej fandím Pitsburgu ktorí predvádza pekné suboje s Detroidom.Fandím aj Bostonu ktorí sa z priemerneho týmu NHL vypracoval na jeden z najsilnejších.Ktoré týmy neoblubujem su Tampa bay(pretože myslím ze raz vyhrali Stanley cup a potom išli dole vodou),Atlanta thrashers taktiez nepatrí k mojim oblubencom(bol by som rád keby Kovalcuk prestúpi do Detroidu) a kopec dalsích týmov....Z oblubených hrácov mám rád Pavela Dacjuka(pre mna najlepsí Ruský hokejista,kovalcuk),z kanadanov(Jason Spezza,Nash,...),švedi(Zetterberg,Sedinovci).A zápasy som sledoval cez prázdniny,teraz uz nie
PS.no jasne Belenus,hlavne ked prehrávame 8-0, ked im dáme náskok a potom začneme hrat a otočíme to na 10-9 pre nás :cool: :D
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Dathremar » červen 2, 2010, 10:54 am

No ja patrím skôr medzi tých old school fanušíkov, keď hrávali hráči ako Mark Messier, Steve Yzerman, Chris Chelios, Pavel Bure....atd..
Ale Detriot bol, vždy mojou srdcovkou, perfektný tým, pamätám si ešte keď mali v týme ruské komando: Fedorov, Festisov, Larionov, Konstantinov...
Láska k našej otčine, je našim zákonom!
Dathremar
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Syzygy » červen 2, 2010, 8:44 pm

NHL už pár let skoro nesleduju. Můj oblíbený tým je Minnesota Wild. Kartiček sem měl přes 2500. Jinak mě fakt nic nenapadá :D Škoda, že už nedávaj finále na Nově v noci, když sem byl malej, s taťkou sme se chodili koukat. Pamatuju si finále Dallas x New Jersey, fotřík fandil NJ - on je velkej fanda NJ - já Dallasu a nakonec to bylo 4:3 pro NJ... Byl sem z toho špatnej.

Já myslel, že Jason Spezza je baseballista kurva :D :D
Have you seen my queen? She's a divine child
And have you seen her ways, how they're driving me wild
When she dances like a lion, setting the treetops on fire
May her eyes never tell me no lies, because I love her

Obrázek
Syzygy
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Belenus » červen 2, 2010, 8:58 pm

Čože 2500? :o Ja som mal okolo 450-500.Nevadí,už budeš vedieť,že je hokejista. :)Inak tiež som to párkrát pozeral na STV3,ale teraz tam namiesto toho dali KHL.Olympiádu som pomaly každý zápas našich pozeral.
Belenus
Unholy Son of Metal
Unholy Son of Metal

Příspěvekod Geryon » červen 3, 2010, 4:55 pm

No KHL este stále nemá kvalitami na NHL, hoci sú Ruské kluby bohatšie, aj niekolko kvalitných hráčov z NHL doviedli hrať do KHL,no stále mi v KHL tá tvrdosť chýba.
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod Geryon » listopad 1, 2010, 3:45 pm

No začal nový ročník,zatial sa v dobrom svetle ukazuje Tampa Bay(ktorú nemusím).
Ked si to tak zoberieme tak niektore silnejsie kluby ako Detroid sa kvalitami vytrácaju a naopak tie slabšie ako Phoenix sa vytiahli.
Mám taký pocit,že sa neoplacuje vsádzať na NHL-ku :x
Geryon
Young Deather
Young Deather

Příspěvekod pan.balu » listopad 2, 2010, 12:01 am

všiml sem si jak Toronto do nového ročníku vlétlo,tak stejně rychle zase vyklízí pozice
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » listopad 2, 2010, 4:13 pm

NHL sleduju a mám ji i rád.
I když už to není ta soutěž která to bývala.
Fandím Detroitu od dob ruských bláznů které jsem totálně miloval a taky jsem fandil týmu kde vždy hrál Jarda Jágr.
Tímto hned jmenuji hokejistu kterého mám rád a vážím si ho,protože ač milionář a nej hvězda československého hokeje
tak vždy rád a poctivě reprezentoval.
Takové hráče jako Holík,Lang,Průcha a podobní namyšlené blbečky bych vyřadil hned s hledáčku trenérů
a už by nikdy v repre šanci nedostali.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Geryon » listopad 2, 2010, 6:53 pm

No Bobby Holík uz ani podla mna nebude reprezentovať,Lang by mohol byt prínos,ale dostanu šance mladý a Petr Prucha je síce kvalitný hráč,ale ak je namyslený tak vcelku zbytočný.Napríklad Hemský s Kotalíkom su zaujmavé duo,no uvidíme za neceleho pol roka MS som zvedavý na týmy SR a CR :)
Geryon
Young Deather
Young Deather

Zpět na Pokec a Jiné