Voľby 2010

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Voľby 2010

Příspěvekod Brighter » červen 13, 2010, 7:56 am

Tak čo chalani, čo poviete zatiaľ na výsledky ?

Smer-SD so ziskom 34,80 %
62 mandátov
SDKÚ-DS 15,39 %, 28 mandárov
SaS 12,13 %, 22 mandátov
KDH 8,52 % 15 mandátov
Most-Híd 8,12 % mandátov
SNS 5,07 %, 9 mandátov

Môj názor.. Výsledok smeru ma fakt prekvapil, že napriek obrovskému tlaku a kritike ktorý prichádzal zo všetkých strán, hlavne z médií (na slovenskú neni jediné ľavicové médium pokiaľ viem) dokázali získať hlas každého tretieho občana a získať viac ako pred 6 rokmi o 6 percent, to je pre stranu si myslím že neuveritelný úspech.
Slota dostal čo si zaslúžil. Keby on neni na čele ale niekto normalny zodpovedny a slušny, tak SNS je niekde inde, nie ledva v parlamente. Mečiar už takisto doslúžil, myslím že on mal odísť skôr, ako odišli jeho voliči do neba tak aj on pôjde do dôchodku.
Na vládu to smeru takmer isto stačiť nebude, inak dopadli výsledky tak ako som čakal, som nesmierne šťastný že sme poslali tích skurvených horthyovcov z SMK do večných lovísk a dúfam že sa z toho bordelu nikdy nevyhrabú.
Ja som bol s touto koalíciou čo bola celkom spokojný, celkom sa stavalo, postavila sa dialnica, dokázali sa ubrániť útokom z juhu, ustáli krízu a zastupovali SR celkom dôstojne. Jediná škoda toho dlhu. A čo sa týka kradnutia :D To je slovač, nech tam bude hocikto, vždy sa kradlo a bude kradnúť :D ide podla mňa o to kto to viac zakryje a kde sa to prevalí.

No vládna pravicová koalícia SDKU - KDH - SAS - MOST - som veľmi zvedavý na to čo príde, moje predpoklady sú asi takéto:
- zlepšenie podmienok pre podnikateľskú vrstvu, zníženie odvodov atd
- myslím že SaSke tá tráva neprejde
- registrované partnerstvá, no dúfam že to im tiež neprejde
- zníženie prídavkov, dôchodkov, príplatkov..
- poplatky na stredných a vysokých školách za denné štúdium (to aj prejde tak na výšku môžem zabudnúť to myslím vážne) a poplatky za zdravotné služby
- splatenie dlhu
- vzbury cigáňov
- ekonomický rast
- dúfam že MOST ostane nadalej mostom medzi SR a MR
- prozápadná a proamerická orientácia

inak skutočne tá kombinácia SaS a KDH je dosť zaujímavá :D som prekvapený aký sú kresťanskí demokrati otvorený spolupráci s liberálmi ktorí majú absolútne opačné morálne hodnoty... čas ukáže či to bude mať nejaké následky, ale ked sa tak zamyslím nad tym čo sa deje v poslednej dobe KDH je zrejme viac homosexualne orientovana ako si myslime :D
myslím že táto koalícia ale bude silná a verím že bude zodpovedne zastupovať slovensko. bude mať aj obrovskú podporu médií ( médiá sú inak veľmi, veľmi dôležité, súčasné zriadenie by som nazval skôr médiokracia ako demokracia :D )

Som jednoducho veľmi zvedavý, čo bude. Nech je vo vláde hocikto, dúfam že sa pohneme dopredu.
Naposledy upravil Brighter dne červen 13, 2010, 9:15 am, celkově upraveno 4
bandzone.cz/fan/brighter
last.fm/user/Brighter76
METAL UP YOUR ASSES!!!
Brighter
Metal Novice
Metal Novice

Re: Voľby 2010

Příspěvekod Geryon » červen 13, 2010, 8:56 am

Totálne na pi.u,ked sa 4 strany spoja(KDH,MOST,SAS,SDKU)tak maju viac hlasov ako (SMER,SNS).A opäť bude slovensko v sračkách, ako pred 4 rokmi!!! :( :?:
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Re: Voľby 2010

Příspěvekod Geryon » červenec 23, 2010, 6:13 pm

Prednedávnom,som sa dozvedel a to som vôbec nevedel,že Sulík bral drogy.No hamba Slovensku za takého predsedu NRSR :o :( :vom:
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Zpět na Pokec a Jiné