Volba prezidenta ČR

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Kníže nebo Miloš :-)

kníže
3
25%
nikdo
5
42%
Miloš
4
33%

Celkem hlasů : 12

Volba prezidenta ČR

Příspěvekod Varg » únor 1, 2013, 2:42 pm

Tak emoce už snad opadli a já bych se rád zeptal tady Vás lidí kterých si vážím
a mám rád,co vy na letošní volbu,na kandidáty a taky na to jak vše dopadlo.

Já osobně jsem rád že to bude Milda a ne kníže.
Vím že asi budu v menšině,ale nějak mně ten rakouský čech nesedl.
Neříkám že je hloupý to vůbec,ale já jako nacionalista si neumím představit
mít za prezidenta někoho takového.

Tak co vy ostatní?
Nechci aby tady proběhlo nějaké urážení ( v tom případě topic hned mažu)
ale zajímalo by mně jak se na to díváte Vy.
Varg
Metal bába
Metal bába

Re: Volba prezidenta ČR

Příspěvekod Horex » únor 1, 2013, 3:19 pm

Zdar mistře Vargu, byl jsem rád , že alespoň tady v průběhu voleb nepadlo ani slovo o kandidátech...byla to tady taková oáza klidu, narozdíl od internetu jinde a v podstatě
všude...v práci , v hospodách a někde i doma (což se mě netýkalo - máme s přítelkyní stejný názor). Emoce už opravdu opadly tak můžeme něco napsat...tak tedy :

Já jsem taky jednoznačně pro Miloše ... podotýkám pouze mezi těmito dvěma kandidáty ... kdyby byl výběr jiný asi bych možná vybíral jinak, ale tady nebylo zbytí .
Za prvé bydlím v bývalých sudetech a moji prarodiče měli chalupu po sudetˇácích a když vzpomenu ještě v osmdesátých letech jak si to tam přijeli nějaký frickové z Německa v bavoráku fotit a ještě měli nějaké blbé kecy tak tady byla volba jasná...ačkoli taková hysterie zrovna z tohoto mě také nechytala. Vadí mě na Karlovi hodně věcí , ale hlavně je to to , že je v této vládě kterou opravdu nemusím a pro všechno bez okolků zvedl ruku....víme o čem mluvím. Zeman je takový tatík s velkou hlavou , ale alespoň na rozdíl od Karla v ní něco má a hlavně je to ing. s Csc. (kandidát věd) a ne člověk , který nemá dodělanou ani maturitu.Tak to jen tak v krátkosti....
Horex

Příspěvekod Papri » únor 1, 2013, 7:33 pm

Tak ja to mam Horexi presne naopak. Jsem z z 1/4 sudestky nemec. Muj praded vlastnima rukama postavil nadherny baracek pro jeho rodinu tady u nas ve vesnici. Ovsem prisel soudruh s KSC, rekl tohle se mi lbi vypadni ty zasranej nemce, mas 15 minut si zbalit kufry. A jediny duvod proc mohl zustat v cechach byl ten ze byl hornik a cely zivot tvrde faral v severoceskych dolech. Nikdy nikomu nic neudelal byl to slusny clovek. Takze me pan zeman mirne nasral, tohle byl zlocin. Vyhazet zradce a nacisty, ale ne slusne zijici cesko/nemecke obcany. Jasne ze je kravina jim ted neco vracet, navic uz v tech baracich bydli davno jine rodiny ktere s jejich vyhnanim nemaji nic spolecneho.

Ale nediv se ze tam jedou a foti si to. Ten barak jsou vsechny jejich vzpomiky, misto kde cely zivot zily a od kud je nasilne vynhaly, a za maji blbe kecy ? Tebe kdyby vyhodily tak taky nebudes mit radost. Neber to utocne, ja byt v tve situaci tak mluvim stejne, jen se na to zkus kouknout takhle.

Jinak co se volby tyce volil jsem Tanu Fisherovou, i kdyz nemela sanci, jedina nebyla zkorumpovana a jako jedine jsem ji veril, mozna je dobre ze tam ale nakonec neni, protoze by ji ta sebranka tam nahore sezrala za ziva. V druhem kole jsem nevolil. Zeman je u me komunisticky prase a s Karlem by se nam zas ty penezenky pekne vyprazdnily. Stvalo me na nem ze se hlasil k Havlovym idealum, ze tak lakal volice, i kdyz do Havla mel dosti daleko. Karel je u mne slusny clovek, ale jako prezidenta radsi hulvastkeho Zema, i kdyz se bojim ze budem tihnout az moc k vychodu. Cas ukaze jestli to byla spravna volba. Doufam ze byla.
Papri
Lord of Metal
Lord of Metal

Příspěvekod Horex » únor 1, 2013, 7:57 pm

Jen dodatek k těm sudetům....ale oni tady vůbec nebyli od narození...pozor na to v pohraničí sice žilo hodně Němců, ale ne všechny chalupy byly jejich , takže když pak ze Sudet odsunuli Čechy tak zabrali chalupy Němci Čechům...no a pak se to po válce samozřejmě dělo naopak...
Horex

Příspěvekod Dark666 » únor 1, 2013, 9:54 pm

Zdar lidi, nechci zasahovat do rozhovoru, jak to bylo ze sudety či němci nebo snad komunisty každý na to máme svůj názor. Ale abych se vrátil k tématu. Já jsem osobně v druhé vlně volit nebyl, neboť můj názor byl že nebylo koho volit. Za zemana bude možná levnější slivovice (což možná dobře) ale jinak to není člověk co by měl vládnout už jenom kvůli jeho chlastu. No Karel to je zase člověk co má problém vyslovit větu bez huhlání tak aby mu normální člověk rozuměl a po jeho vystoupení s českou hymnou to byl absolutní propadák. Tak koho bych měl volit. Toť můj názor na celou šaškárnu ohledně voleb.
Dark666
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Hanibal » únor 2, 2013, 11:35 am

co se voleb týče tak souhlasím naprosto s Paprim..taky jsem volil Táňu Fischerovou protože mi jako jediná přišla slušná a i v diskuzích neměla potřebu si honit ego a urážet ostatní kandidáty......v druhém kole jsem jenom vhodil do urny neplatný lístek a s lístky obou kandidátů sem si pak doma vytřel zadeček po vykonání velké potřeby.....když oni mohou srát na nás obyčejné lidi, tak já můžu prdět na ně :x co se sudet týče, tak si myslím že lidé jsou pořád záměrně mystifikováni - pořád se připomínají benešovy dekrety, ale nikde se moc nemluví o tom že ty zvěrstva měli na svědomí především revoluční gardy, bývalí konfidenti a podobné zrůdy během tzv. divokého odsunu....dekrety jasně hovoří o vystěhování nacistů ne o střílení a znásilňování žen a dětí....a taky by se tohle nikdy nemělo oddělovat od toho co bylo příčinou - 1938, odsun čechů, okupace, LIdice, brutální potlačování květnového povstání....zrovna nedávno jsem četl jak v 1938 freikorps za skandování sudetského obyvatelstva tuším v Jeseníku umlátilo krumpáčem bezbranné zajaté české vojáky....zlo může plodit jenom zlo...to že toho zeman využil během své kampaně mi přišlo ubohé a populistické....
Og bakom synger skogene
Hanibal
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod pan.balu » únor 2, 2013, 12:00 pm

volil jsem( v obou kolech) Zemana

vzhledem k tomu že na tuhle srandavládu,zralou akorát tak k defenestraci (jeden příklad za všechny - církevní restituce),tak bych si musel krutě namlátit kdybych volil čelního představitele jedné z vládnoucích stran ,mluvím o Karlu S. (spáč)

s dekrety -naprostý souhlas s tím co napsal Hanibal.... zlo může plodit jenom zlo...
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Terror » únor 2, 2013, 5:28 pm

Já volil v prvním kole Avatara, páč vypadá jako správnej gore zombík. Druhé kolo jsem bojkotoval. Trautenberka ani Stromofila jsem prezidenstvíhodna neuznal.
Terror
Metal dědek
Metal dědek

Příspěvekod Odifus » únor 4, 2013, 4:21 pm

Tak já volil v prvním kole taky Franze.. i když jsem věděl že se tam nedostane... ale kdyby přece jen tak by byla aspoň prdel... líbila se mi i Táňa, ale takovou hodnou tetu si jako prazidentku nedovedu představit asi tak jak psal Papri...
druhé kolo byl opravdový oříšek... nechtěl jsem ani jednoho... jeden den jsem si řikal ten Zeman mě sere jdu volit Karla, druhý den mě zase tak nasral Karel, že jsem byl přesvědčenej volit Zemana... nakonec jsem se tak nasral, že jsem tam nehodil ani prázdnou obálku... ale jestli to mam shrnout tak jsem asi rád jak to dopadlo... Zeman je sice populista a jde přez mrvoly, ale je to chytrej člověk a ví co chce...
víc než celá tahle kašpárna mě, ale štvali lidi... je smutné žít v zemi kde svobodný názor je jen fráze a spoluobčané jsou takové choré hlavy co jsou schopni vás dost ostře odsoudit jen za to, že volíte nikoho jiného než on... krásná demokracie...
je to zvláštní... teď byl 10 let prezident ultrapravičák a zdálo se že ho za to celá země nenávidí a když má bý teď prazident ultra levičák tak to vypadá úplně stejně... nechápu to
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » únor 4, 2013, 5:27 pm

co mě silně překvapilo a dost nepříjemně byla hysterie některých "umělců" vůči voličům Zemana ,rozvázání spolupráce s Dejdarem je známo a tak uvedu třebas tuhle hovadskou řeč:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1SwYboxn4WA[/youtube]

anebo vyjádření Hřebejka o voličích Zemana coby rudých a hnědých prasat a následný komentář po výhře Zemana "prasata táhnou Zemana na Hrad"

co dodat? snad jen s pocitem zadostiučinění posílám oboum kreténům řádné "fuckoff"
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Horex » únor 4, 2013, 6:14 pm

A já s Tebou pane Balů naprosto souhlasím...to co se rozpoutalo za štvanici proti Zemanovi mě také až "nasralo", že už kvůli tomu jsem šel a hodil to Zemanovi...Ty tzv "osobnosti" jsme tady měli už před válkou když vítali fašouny v Praze...stačí se podívat na staré dokumentˇáky....a tedˇmě to připadalo hodně podobné...a když si vzpomenu na kardinála Vlčáka co prohlásil dva dny před druhým kolem o Zemanovi , že by se byl Zeman spojil i s dˇáblem jen aby vyhrál volby a atˇovečky volí Karla...tak to mě dohánělo až k zoufalství (když máme v paměti jejich restituční nároky)...od něho to sedělo Vlka v rouše beránčím...fůůj jen si na to vzpomenu a chce se mi :vom: ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ivKwQ75EkjM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6m5cW0UhLqs[/youtube]
Horex

Příspěvekod Abbadon » únor 5, 2013, 5:26 pm

Já v prvním kole hodil Avatara, bral jsem to spíše jako protest. V druhém jsem bral pro mě menší zlo - Karla. Já nerad arogantní a sebestředný individua, kteří ač bezesporu inteligentní se neumějí chovat. V kampani mě akorát zarazilo, že to chvílema vypadalo jako by se volil neomezený vládce, který dokáže ovlivnit všechny zákony a všechno dění, což naštěstí nemůže. Takže je vpodstatě jedno který kandidát vyhrál. Čas ukáže jestli jsme zvolili správně...
Abbadon
Metal Lover
Metal Lover

Příspěvekod Lacrimas » únor 5, 2013, 10:47 pm

Takže to co napsal Abbadon, pod to se můžu podepsat. Já měl celkem dilema. Totiž, kdybych měl volit podle toho co mi říká mozek a hlavně co by pro mě osobně bylo "výhodnejší" volil bych Zemana. Kdybych se ale měl řídit srdcem, musel bych volit Karla...nakonec jsem, ale nevolil nikoho.
P.S. V prvním kole jsem volil Dienstbiera. Sice nesplňoval úplně mé kritéria, ale tak nějak jsem prostě nevěděl koho...
Lacrimas
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Varg » únor 7, 2013, 10:38 am

Já díky všem za názory.
Varg
Metal bába
Metal bába

Příspěvekod Geryon » únor 8, 2013, 7:06 pm

Niesom občan CR ale kebyze volím prezidenta bud zo Zemana alebo Schwarzenberga tak volím Zemana. :cool:
Nerob druhým to,co nechceš, aby oni robili tebe!!!!
Geryon
Young Deather
Young Deather

Zpět na Pokec a Jiné