Jak se oblíkáte v normální životě ?

Zde se můžete vybavovat o všem možném i nemožném.

Re: Jak se oblíkáte v normální životě ?

Příspěvekod Vednesday 13 » říjen 28, 2010, 6:44 pm

Vednesday 13 píše:nejradši mám černou, ted nosim černý kraťasy a k tomu nějaký tryko (slayer,slipknot,metallica),stahovák a když je víc zima tak vezmu mikinu slipknot nebo černou mikinu s nášivkou canibal corpse

Tak už není léto a v tryku a kraťasech nechodim :D Takže nová výbava : černá bunda,černý kalhoty nebo ryfle, černý stelly,čepice taky černá ale na tu je ještě čas :D :D :D :D
je těžké být debilem neboť konkurence je velká
Vednesday 13
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Liandra » říjen 29, 2010, 6:58 am

Tak já chodím v černé pořád, ať je léto nebo zima. Ale ono je to spíše způsobeno tím, že mě to vždycky k černé docela táhlo, stejně tak jako moji maminku. Jsem tak nějak v těch světlých barvách nervózní.
Ale jelikož se říká, že černá tlumí energii, snažím se to kompenzovat trošku barevnějším spodním prádlem nebo fuseklema s barevným vzorem, popřípadě nějakým tím metalovým trikem. V práci pak občas černou kombinuji s šedou barvou. :cool:
Co se týče bot, tak již několik let nosím steelky, v létě je občas vyměním za otevřené boty a v práci lodičky, černé samozřejmě. :)
Obrázek
Liandra
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod pan.balu » říjen 29, 2010, 9:06 am

dá se říct že vlastně nic metalového na sobě nemám když vyrazím ven,mívám je na koncerty nebo festáky atd.
jsem na poměrně malém městě (5000) a za těch přes 20 let co metal poslouchám už o mě všichni vědí co sem zač :)
"Jsou jen dvě možnosti... Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. - Obě jsou stejně děsivé." Arthur C. Clarke
pan.balu
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod aldacz » říjen 8, 2012, 11:38 am

Já to střídám.Když je vedro tak si vezmu něco barevnějšího abych se nepařil.Jinak metal trika vždycky výtězí a je jedno kam jdu.
aldacz
Metal Novice
Metal Novice

Příspěvekod Odifus » říjen 8, 2012, 2:11 pm

To já mam taky převážně černou výbavu s logy kapel snad jen kromě hnědého trika Wolves in the throne room, které je jedním z favoritů... a hnědých kraťasů z Armíku...
Jinak černá v Létě v zimě u doktora v práci v kostele... ne dělam si prdel... no a když mi je vedro tak se omluvim za své tělo a triko jednoduše sundam... teda když to jde...
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod thunderbolt » říjen 8, 2012, 3:35 pm

kapsace metalove tricko a ked je chladno mikina a krivak atd, ale cierne ze by som nosil nonstop to nie ,nevlastnim sklad s ciernym odevom
thunderbolt
Metal Lover
Metal Lover

Předchozí

Zpět na Pokec a Jiné