Primordial

Folk Metal

Moderátor: Rematar

Re: Primordial

Příspěvekod Odifus » květen 4, 2018, 12:40 pm

Doprdele.... Novinka je naprosto geniální počin... Už při prvním poslechu mi bylo jasné, že budu hodnotit vysoko. Mam za sebou cca 5 poslechů a jsem naprosto pohlcen....
nejlepší skladba z alba je pro mě "Where Lies the Gods" u té bych řval i brečel zároveň.
Album nepostrádá absolutně nic co Primordial dělá Primordial. Prostě vše co bylo řečeno v předchozích příspěvcích... Opravdu ojedinělá kapela...
Obrázek
Co tady děláš?
Piju...
A proč piješ?
Abych zapomněl...
Abys zapomněl na co?
Abych zapomněl, že se stydím...
Za co se stydíš?
Stydím se, že piju...
Saint-Exupéry - Malý Princ
Odifus
Moderátor
Moderátor

Re: Primordial

Příspěvekod Thorleif » září 19, 2018, 7:28 pm

Sakra, tak to jsi mi nasadil brouka do hlavy. Právě jsem poslechl "To Hell or the Hangman" a upřímně řečeno mě to dost odradilo (samozřejmě, hned jsem šel sem :) ). Bicí mi přijdou strašně nevýrazný, rifově se to taky nijak nehne, strašně mě to připomíná Killing Joke. Rytmus taneční hudby obalenej rockovým masem a ani vokál Nemtheangy to nijak nevytrhává, chybí jeho typický až extatický vytržení a položení se do nálady songu. Nějak mi to k Primordial nesedí, oni jsou jedinou kapelou svýho žánru, která mi zůstala. I na placce z 2014, na který mi přišli sice drobátko vyměklejší, ale měli nápady a dokázali budovat atmosféru - tenhle flák ("To Hell or the Hangman") mi prostě přijde strašně chladnej a bez výrazu.

No nic, tady fakt pořádně naposlouchám celou desku, snad to bude dál jen lepší.
Thorleif
Metal Lover
Metal Lover

Předchozí

Zpět na Folk metal