Ministry

Industrial

Moderátor: pan.balu

Ministry

Příspěvekod WDRat » duben 25, 2006, 12:56 pm

Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://www.ministrymusic.org/
http://audiofind.ru/artist.phtml?id=1578
-----------------------------------------------------------------------------------
Kapela vznikla v Chicagu ve státě Illionis v USA. Kapelu zalo?ili zpěvák a klávesista Al Jourghensen a bubeník Stephen George. V roce 1983 vydali své první LP With Sympathy. LP bylo vydáno u Arista Records a prodávalo se velmi ?patně. Hodně podobné to bylo i s následujícím albem Twitch, které bylo vydáno v roce 1986 a neprodávalo se moc dobře. Po vydání tohoto alba udělal Jourghensen zásadní věc pro vývoj kapely, poprvé vzal do rukou a nuačil se hrát na elektrickou kytaru. Kapele se zkrátka nedařilo prorazit meti elitu a dr?ela se u dna a? do počátku 90. let.

V roce 199 se kapela konečně dostala mezi elitu, a to díky jediné písni. Touto písní se stal singl Jesus Built My Hotrod, video k této písni bylo hitem na televizní stanici MTV. O rok později z dílny jménem Ministry vze?lo album, které je ze v?ech alb Ministry nejtvrd?í a nejdrsněj?í, Psalm 69.

Po vydání alba se kapela na dlouhou dobu odmlčela, své dal?í album vydala a? v roce 1996. Album dostalo název Filth Pig. Vět?ina písní na tomto albu je hrána pomalej?ím tempem, ne? je na ostatních albech kapely zvykem. V roce 1999 kapela vydala LP The Dark Side of the Spoon. Z tohoto alba vze?el singl Bad Blood, který se objevil na soundtracku k filmu Matrix a byl nominován na cenu Grammy. Dal?í album si kapela připravila a? na rok 2003, kdy vy?lo album Animositisomina. Hudba na tomto albu připomíná typický heavy metal, nalézají se zde zajímavé hlasové efekty. V roce 2004 vy?lo zatím poslední regulérní LP kapely nazvané Houses of the Molé. V roce 2005 vydala skupina album remixů nazvané Rantology.

Diskografie

Studiová alba

* With Sympathy (1983)
* Twitch (1986)
* The Land of Rape and Honey (1988)
* The Mind Is a Terrible Thing to Taste (1989)
* Psalm 69 (1992)
* Filth Pig (1996)
* Dark Side of the Spoon (1999)
* Animositisomina (2003)
* Houses of the Molé (2004)

Remixová alba a kompilace

* Twelve Inch Singles (1985)
* Greatest Fits (2001)
* Early Trax (2004)
* Side Trax (2004)
* Rantology (2005)

- převzato z http://cs.wikipedia.org/wiki/Ministry
-----------------------------------------------------------------------------------

Teď nedávno vy?la jejich nová deska Rio Grande Blood, jeji?ý obrázek s ukři?ovaným Bushem máte nahoře. Já mám z tohoto alba poster :twisted: , který teď nedávno otiskli ve Sparku, kde mimochodem v recenzi toto album dostalo plny počet. U? jenom uvodnich 30 sec. Vás nenechá na pochybách, ?e deska bude plná černého humoru. Doporučuju. :wink:
WDRat

Příspěvekod vortovak » duben 28, 2006, 11:58 am

Super muzika, mám DVDčko, sice jsme po začátku nechtěl moc přijít na chu?, ale pak jo...fakt do pohody a kdy? stříhám nějaký vdejko, tka i tam se to výborně hodí. 8)
vortovak

Příspěvekod WDRat » duben 29, 2006, 6:30 pm

vortovak píše:Super muzika, mám DVDčko, sice jsme po začátku nechtěl moc přijít na chu?, ale pak jo...fakt do pohody a kdy? stříhám nějaký vdejko, tka i tam se to výborně hodí. 8)

:lol:
vzhledem k tommu, ?e já stříhám převá?ně rodinné věci, tak rad?i ne :lol:
WDRat

Příspěvekod Návštěvník » květen 2, 2006, 1:59 pm

WDRat píše:
vortovak píše:Super muzika, mám DVDčko, sice jsme po začátku nechtěl moc přijít na chu?, ale pak jo...fakt do pohody a kdy? stříhám nějaký vdejko, tka i tam se to výborně hodí. 8)

To má? jedno :wink:

Jinak v tom Sparku jmse to četl a rozhovor nemá chybu! :wink: Jinak plakát u? vesí na stěně 8)
Návštěvník

Příspěvekod vortovak » květen 2, 2006, 2:01 pm

Anonymous píše:
WDRat píše:

Jinak v tom Sparku jmse to četl a rozhovor nemá chybu! :wink: Jinak plakát u? vesí na stěně 8)

Hups...sem se nepřihlásil... :roll:
vortovak

Příspěvekod WDRat » květen 3, 2006, 6:54 pm

Anonymous píše:
WDRat píše:

mě taky!!!! :twisted:
WDRat

Příspěvekod bicmen » květen 25, 2006, 11:54 am

Muzika je to dost dobrá!! To teda jo!
A ta zpěvákova originální imige, aspoň si ho budou lidi pamatovat!
Mě se líbí ten videoklip jak tam bubeník htraje na postrejovaný činely, a do v?elijakejch tvarů vyřezaný!
Nevim jak se to jmenuje, doufám ?e víte kterej...
bicmen

Příspěvekod WDRat » květen 30, 2006, 3:34 pm

a je to v řiti... Ministry ohlásili rozpu?tění :cry: Končí, finito!
WDRat

Příspěvekod bicmen » květen 31, 2006, 12:04 pm

WDRat píše:a je to v řiti... Ministry ohlásili rozpu?tění :cry: Končí, finito!

Co?e?? :o
bicmen

Příspěvekod WDRat » květen 31, 2006, 3:42 pm

bicmen píše:

rozpadli se!
WDRat

Příspěvekod vortovak » květen 31, 2006, 8:54 pm

WDRat píše:
bicmen píše:

rozpadli se!

Co?e?!!! Jsem zásadně PROTI! Sepí?em petici!!! :twisted: :roll:
vortovak

Příspěvekod WDRat » červen 1, 2006, 3:56 am

vortovak píše:
WDRat píše:
bicmen píše:

rozpadli se!

Co?e?!!! Jsem zásadně PROTI! Sepí?em petici!!! :twisted: :roll:

zase nějaké neshody v kapele :roll:
WDRat

Příspěvekod Jidhash » září 4, 2006, 2:35 pm

konec se je?tě nekoná, Al slíbil ?e po ukončení leto?ního turné, nahraje je?tě jednu, definitivně poslední desku Ministry a pak a? skončí
říká se, ?e se má odcházet na vrcholu, s deskou Rio Grande Blood na ten vrchol znovu dosáhli :D
Jidhash

Příspěvekod charlie.metal » září 4, 2006, 3:04 pm

megalni grupa , mam rio grande blood a slysel sem house of mole ale sqost :twisted:
charlie.metal

Příspěvekod Jidhash » září 4, 2006, 3:06 pm

charlie.metal píše:megalni grupa , mam rio grande blood a slysel sem house of mole ale sqost :twisted:

a co to hlavní, z čeho jsem si málem v 92 ukápl do trikotu ? PSALM 69 :lol: to tě nebere ?
Jidhash

Příspěvekod charlie.metal » září 4, 2006, 4:29 pm

neslysel jsem :lol:
charlie.metal

Příspěvekod Rock3r » listopad 28, 2006, 5:54 pm

Ministry hodne muzu..dost dobra grupa...Rio Grande Blood je dost narezova deska... :D
hej lidi mohl by nekdo pls jeste jednou upnout to PSALM 69???Dik...byl bych vdecnej... :)
Rock3r
Metal Novice
Metal Novice

Další

Zpět na Industrial metal